Bakırköy sahilinin yeni projesi satışta

Bakırköy sahil yolunun yeni projesi Ottomare Palace satışa sunuldu. Deniz cepheli projede sınırlı sayıda özel suit daire seçenekleri mevcut

Bakırköy sahilinin yeni projesi satışta

18 Haziran 2014 / Posta Gazetesi

Bakırköy sahil yolu üzerindeki deniz cepheli merkezi konumu ve sınırlı sayıda özel suit daire seçenekleriyle yeni  satışa sunulan Ottomare Palace, Ottomare Suites’in yanında yer alıyor. Ottomare Palace’da 62 özel suit daire bulunuyor. 1+1’den 4 + 1’e kadar farklı süit seçenekleri olan projede istendiğinde tek katta 232 metrekare tek  özel suit sahibi olunabiliyor.

İlk dört katında rezidans hizmetleri sunan 5 yıldızlı butik bir otelin yer alacağı Ottomare Suits’te; kat bahçe bakımı, catering ve yemek sipariş hizmeti, 24 saat özel güvenlik, concierge hizmeti, park-vale hizmeti, helikopter kiralama, resepsiyon, seyahat, transfer ve rezervasyon, alışveriş, parti ve organizasyon hizmetleri gibi özel hizmetler de sunuluyor. Spor ve sağlık konusundaki sosyal donatıları ile de dikkat çeken projede, 700 metrekarelik spor ve 200 metrekarelik spa merkezi, 221 metre karelik fitness merkezi, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanı, çocuklar için ağaç evler, street ball sahası ve tenis kortu yer alıyor. Projede ayrıca seçkin markalardan oluşacak 6 adet butik mağaza alanı da bulunuyor.

Özel ödeme planı

 Ottomare Palace’da, daire fiyatları 1,038.000 TL ile 3,995.700 TL arasında değişiyor. Ottomare Palace’ta  konut sahibi olmak isteyenlere sunulan özel ödeme planına göre, yüzde 15 peşin ödemenin ardından, kalan bölümün yüzde 40’ı, her 6 ayda bir yüzde 10 olmak üzere 4 ayrı taksitte ödenebiliyor. Bu 2 yıla yayılan ara ödemelerin ardından, en son yüzde  45’lik kısım için de şirket bünyesinde 48 ay vade uygulanabiliyor.

Proje Bilgisi: Yeni Proje