Bakyapı'dan GYODER kampanyasına destek

Bakyapı, GYODER tarafından başlatılan 20 yıl vadeli konut seferberliğine Prestij serisinden 4 proje ile katılıyor.

Bakyapı'dan GYODER kampanyasına destek

Bakyapı, GYODER’in imzasıyla başlatılan 20 yıl vadeli konut seferberliğine, “Prestij” serisinde öne çıkan, Bursa Prestij Elit, Bursa Prestij Optimum, İstanbul Prestij Park ve Konya Prestij Park projeleri ile dahil oldu. İmza attığı prestijli projeler ile yer aldığı her bölgeye yüksek yaşam standardı getirirken yatırımcısına kazanç sağlıyor.

Geçtiğimiz günlerde Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından inşaat sektörü lideri ödülüne layık görülen Bakyapı, 31 Mart’a kadar sürecek dev kampanyaya Bursa’dan katılan tek firma olarak yer alıyor.

‘’Benzeri görülmemiş bir fırsat’’

GYODER’in desteğiyle gerçekleşen konut seferberliğine, Türkiye’nin güvenilir konut markalarından biri olarak Bursa’dan katılan tek şirket olduklarını vurgulayan Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, gayrimenkul sektörü olarak birlikten doğan bu gücün sektöre ve Türkiye ekonomisine çok önemli faydaları olacağını belirterek yeni konut seferberliği hakkında şunları söyledi.

“Bugün gelinen aşamada 240 ay vadeli konut satışıyla yatırımcılarımıza benzeri görülmemiş bir fırsat sunuyoruz. Bu seferberlik, dar ve orta gelirli vatandaşlarımızı konut satın alma yönünde teşvik ederek sektörümüze tarihimizde görülmemiş bir ivme kazandıracak. Şirket olarak 31 Mart’a kadar sürecek bu seferberlikle, dört projemizde yüzde 0,59 vade oranı ile 120 ay, yüzde 0,79 ile 240 ay vadeli ödeme planı uygulayacağız.”

 

Firma Bilgisi: Bakyapı
Proje Bilgisi: Bursa Bakyapı Prestij Modern