Bakyapı'ya yatırımcıdan büyük talep

Bursa'da hayata geçirdiği Prestij Modern'in yatırımcısına yüzde 60 prim sunduğunu söyleyen Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör: "Proje hızla satılıyor..." dedi.

Bakyapı'ya yatırımcıdan büyük talep

Bakyapı imzasıyla Bursa'da hayata geçirilen Prestij Modern'eyatırımcı büyük ilgi gösteriyor. Satışların büyük hızla devam ettiği projenin projenin yüzde 60'lık prim vaat ettiğini söyleyen Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, "Bakyapı olarak ‘Huzurlu Yaşam Alanları’ sloganımızla bir projemizi daha teslim etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Doğru konsept, hızlı satış ve yüksek kazancı beraberinde getirdi." ifadelerini kullandı.

Bakyapı'ya yatırımcıdan büyük talep

 

Yatırımcıya yüksek prim vaat eden proje: Bursa Prestij Modern
Bakgör, teslimi gerçekleştirilen Bursa Prestij Modern'in Bursa'nın en önemli noktalarına yakınlığı ve sosyal donatılarıyla da dikkat çektiğini vurgulayarak, detayların projenin satış ve pazarlamasında önemli bir avantaj oluşturduğunu söyledi. Bakyapı projelerinde aile konseptini uygulamak istediklerine de dikkat çeken Bakgör:

"Bursa Prestij Modern’de 1+1 gibi küçük metrajlı daire tiplerine yer vermedik. Bu detay da satış sürecimizi olumlu yönde etkiledi. Tabi bu kadar başarılı işler beraberinde yatırımcılara kazancı da sağladı. Özetle projemizden daire sahibi olan ailelerin yatırımları bugün en az yüzde 50-60 prim sağladı." şeklinde konuştu.

Bakyapı'ya yatırımcıdan büyük talep

Bursa Prestij Modern Projesi nerede?
Bay ve Bayanlar için 2 ayrı 1.600 metrelik sosyal tesis alanı içeren Bursa Prestij Modern, ısıtmalı kapalı havuzlar, saunalar, fitness salonları ve buhar odaları barındırıyor. 

Bursa Çevre Yolu, İzmir ve İstanbul gibi büyük kentlere bağlantı yollarına yakınlığıyla dikkat çeken Bursa Prestij Modern, Timsah Arena ve Metro Acemler İstasyonu’na 3 kilometre, Koru Park AVM’ye 6  kilometrelik mesafede yer alıyor.

Firma Bilgisi: Bakyapı
Proje Bilgisi: Bursa Prestij Modern