Balance Güneşli nasıl gidilir?

Balance Güneşli projesine Taşocağı Caddesi üzerinde yer alıyor

Balance Güneşli nasıl gidilir?

Balance Güneşli projesi 118 plaza ve cadde ofis, 140 ev ve loft ofisin dışında 43 mağazadan meydana geliyor. Toplam 301 adet bağımsız bölümün yer aldığı Balance Güneşli projesinde ofis ve daire büyüklükleri 40 metrekare ile 1.692 metrekare arasında değişiyor. Teslim tarihi olarak 2015 yılı verilen Balance Güneşli projesi 17 dönüm arazi üzerinde konumlandırılıyor. Balance Güneşli satılık daire ve ofis sahibi olanlar kat bahçeleri, toplantı odası, teknik destek, fitness, pilates, sauna, buhar odaları, müzik odası, çocuk oyun alanı, cep sinemasının yanı sıra parti ve hobi alanları, restoran ve kafe gibi hizmetlerden faydalanabiliyor.

Balance Güneşli fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. 5 bin 360 TL’den başlayan fiyatlarla satışlarına devam eden Balan Güneşli ödeme planı kapsamında ise banka kredisi imkanı kullanılıyor.

Balance Güneşli nasıl gidilir?
Balance Güneşli projesinin ana girişinin bulunduğu Taşocağı Caddesi ise TEM karayoluna ulaşımı kolaylaştırıyor. E-5, TEM ve sahil yollarını birbirine bağlayan eşsiz bir konumda bulunan Balance Güneşli, çevrede inşaatı süren metronun yanı sıra, metrobüs durakları, Atatürk Havalimanı, 3. havalimanına bağlantı yolu, İstoç, Masko, CNR gibi önemli merkezlere yakınlığı ile İstanbul’un en değerli projelerinden biri olarak nitelendiriliyor. İnşaatı süren plaza ve cadde ofis, ev ve loft ofisler ile mağazaların 2015 yılının son çeyreğinde tamamlanması planlanıyor.

Balance Güneşli iletişim bilgileri
Web: balancegunesli.com.tr
Telefon: 0530 100 76 66

"Balance Güneşli nasıl gidilir?" Başlıklı Haberin Galerisi

Balance Güneşli nasıl gidilir?

Balance Güneşli nasıl gidilir?

Balance Güneşli nasıl gidilir?

Balance Güneşli nasıl gidilir?

Proje Bilgisi: Balance Güneşli