Balance Güneşli'de 371 bin TL'den başlayan fiyatlarla ofis

Mimari tasarımı, sosyal ve teknik özellikleriyle dikkat çeken Balance Güneşli'de ofis fiyatları 371 bin TL'den başlıyor.

Balance Güneşli'de 371 bin TL'den başlayan fiyatlarla ofis

İstanbul ofis yaşamının A plus projelerinden Balance Güneşli'de ofisler 371 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcısını bekliyor. İstanbul'un yeni ticari yerleşim merkezi olarak tanımlanan Basın Ekspres bölgesinin tek A plus ofis projesi olan Balance Güneşli, sosyal ve teknik donanımının yanı sıra mimari özellikleriyle de dikkat çekiyor. 

Balance Güneşli fırsatları sürüyor
Yatırımcılar için hazırladığı ofis çeşitliliği ile her geçen gün yoğun ilgi gören Balance Güneşli'de metrekare fiyatları 6.700 TL'den başlıyor ve 8 bin 456 TL'ye kadar yükselebiliyor. Projede ayrıca özel anlaşmalı bankalar aracılığyla 120 aya kadar varan vade imkanı veya yüzde 25 peşinata 16 ay 0 faizden oluşan şirket fırsatı sunuluyor. 

Balance Güneşli'de 371 bin TL'den başlayan fiyatlarla ofis

Farklı metrekarelerde ve farklı meslek grupları için geliştiriline ofis seçenekleri barındıran Balance Güneşli, göre plaza ofis, cadde ofis, loft ofis, stüdyo ofis ve ticari birimlerden oluşan karma bir proje olma özelliği taşıyor. Projede ofis alanlarının daha yararlı bir biçimde kullanılabilmesine olanakk tanıyan rezerve edilebilen toplantı odalarına da yer veriliyor 

Projede, yaklaşık 700 m2’lik sosyal tesiste, fitness salonu, sauna ve buhar odaları, pilates stüdyoları, cafe/restoran, müzik odası, hobi odaları, cep sineması gibi birçok aktivite alanlarına da yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Balance Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Balance Güneşli