Balance Güneşli'de geri sayım

İstanbul'da özel sektörün çekim merkezi haline gelen Balance Güneşli İstanbul'da teslimler Mart 2016'da başlayacak.

Balance Güneşli'de geri sayım

Sunduğu ofis çeşitliliği ile geniş çalışma kadrosuna sahip kurumsal firmaların büyük ilgi gösterdiği Balance Güneşli, stratejik konumu ve sosyal imkanlarıyla da tercih ediliyor. 

Ferah, aydınlık ve şık çalışma alanları Balance Güneşli'de
Yatay bloklarda yer alan cadde ofislerinde, ferah, aydınlık ve şık çalışma alanları sunan Balance Güneşli, güneş ışığını kesintisiz olarak içeri alan boydan boya cam ve yüksek tavanlı çalışma ortamlarından oluşuyor. Çalışanların doğal havalandırmalardan da yararlanabilmesi için manuel ve motorlu olmak üzere teleskopik paralel açılımlı kanat cam sistemi içeren projede cadde ofislerinin metrekareleri 30-263 metrekare aralığında değişiyor. 

Balance Güneşli'de geri sayım

Balance Güneşli: Mart 2016'da teslim
Çalışanların tüm ihtiyaçlarının gözetilerek hazırlandığı "yeni nesil ofis yaşamının" Türkiye'deki en dikkat çekici örneklerinden biri olan Balance Güneşli'de teslimler Mart 2016'da başlayacak. Projede cadde ofislerinin yanı sıra plaza ofis, loft ofis ve stüdya ofis seçenekleri de bulunuyor. 

İstanbul'un kalbi Basın Ekspres'te atacak... Balance Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Çoban'ın açıklamalarına buradan ulaşabilirsiniz...

Projede çalışma hayatının yoğunluğuna karşı motivasyonu artıracak ve iş stresini azaltacak ayrıntılara yer verilen sosyal imkanlar 700 metrekarelik alana yayılıyor. Toplamda 83 bin metrekarelik alanda hayata geçirilen Balance Güneşli projesinde araçsız yürüyüş yolları ve yeşilleendirilmiş kat bahçeleri de yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Balance Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Balance Güneşli