Balance Güneşli'de teslimler yaklaşıyor

İstanbul'un yeni ticaret merkezi olarak adlandırılan Basın Ekspres Caddesi üzerinde hayata geçirilen Balance Güneşli projesinde teslimler Mart 2016'da başlayacak.

Balance Güneşli'de teslimler yaklaşıyor

Balance Gayrimenkul'ün ilk projesi Balance Güneşli'de teslim tarihi yaklaşıyor. Basın Ekspres Caddesi üzerinde hayata geçirilen projede teslimler Mart 2016 tarihinde yapılacak. 

Balance Güneşli, metrekaresi 5 bin 737 TL'den başlayan fiyatlarla
Ofis fiyatlarının 318 bin TL'den başladığı Balance Güneşli'de metrekare fiyatları 5 bin 737 ile 7 bin 283 TL'den başlıyor. Temelden itibaren yüksek kalite ve yüksek dayanımlı malzemenin kullanıldığı projede, ofis sahiplerine özel anlaşmalı 120 aya varan banka kredisi imkanı da sunuluyor. Bir diğer alternatif ise yüzde 25 peşin, 24 ay sıfır faiz ödeme imkanının sunulması...

Balance Güneşli'de teslimler yaklaşıyor

Balance Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Çoban, iş dünyasında bugüne kadar elde edilen güven ve istikrarı, yeni ofis projesinde de sürdürdüklerini vurguladı. Çoban, inşaat kalitesi ve mimari tasarımıyla Güneşli'nin ilk ve tek A+ ofis projesini hayata geçirdiklerini de vurgulayarak:

"Balance Güneşli bizim marka projemiz, bundan sonra yatırım ve lokasyon değeri açısından gelecek vadeden,  yatırımcısına kar getiren özel projelere imza atmaya devam edeceğiz. Yine alanında ses getirecek projeler için çalışmalara başladık." dedi. 

Balance Güneşli'de teslimler yaklaşıyor

Bölgenin tek A+ projesi
Şehrin her noktasına kolay ve hızlı ulaşım imkanı bulunan bir lokasyonda hayata geçirilen Balance Güneşli, E-5, TM ve sahil yollarını birbirine bağlayan bir konuma sahip. Yapımı devam eden metro hatlarının yanı sıra, metrobüs duraklarına yakınlığıyla da dikkat çeken proje, Atatürk Havalimanı, 3. havalimanı ve Ataköy marina gibi merkezlere de oldukça yakın bir lokasyonda yükseliyor. 

Balance Güneşli projesi
Toplamda 17 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen Balance Güneşli, 83 bin metrekarelik bir inşaat alanına sahip. İki farklı mimarinin kullanıldığı projede toplam 311 bağımsız bölüm yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Balance Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Balance Güneşli