Balıkesir Bandırma Edincik Toki Konutları kura sonuçları!

Toki'nin emeklilere özel hayata geçirdiği Balıkesir Bandırma Edincik 2. Etap Toki kura sonuçları açıklandı. İşte talihliler...

Balıkesir Bandırma Edincik Toki Konutları kura sonuçları!

Toki'nin emeklilere özel hayata geçirdiği Balıkesir Bandırma Edincik Toki Konutları kura sonuçları açıklandı. İşte talihliler...

Balıkesir Bandırma Edincik 2. Etap Toki Konutları'nda kura çekilişi bugün saat 11:00'de Tuana Düğün Salonu'nda gerçekleşti. 33 adet konutun sahiplerini bulduğu Balıkesir Bandırma Edincik Toki Emekli Konutları kura sonuçlarına aşağıdakı dosya linkinden ulaşabilirsiniz. 

 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

 

Balıkesir Bandırma Edincik Toki kura sonuçlarına göre asil olarak hak sahibi olanların sözleşme imzalama işlemleri 22 Şubat - 26 Şubat 2016 tarihleri arasında Ziraat Bankası'nın Bandırma Şubesi'nde gerçekleşecek. Kurada asil ya da yedek hak sahibi olamayan emekli vatandaşlar ise 16 Şubat 2016 tarihinden itibaren başvuru bedellerini Ziraat Bankası Bandırma Şubesi'nden geri alabilecek. 

Toki emekli konutlarından kura sonuçlarına göre hak sahibi olan ve sözleşme imzalayan emekli vatandaşlarda borçları bitene kadar konutta ikamet şartı aranacak. Aksi bir durum tespit edildiği zaman ise sözleşme iptal edilecektir. Aynı zamanda toki emekli konutlarından hak sahibi olanlar ve sözleşme imzalayanlar, konutlarının borcu bitene kadar konutlarını devredemeyeceklerdir.