Balıkesir Manyas Toki Emekli başvuruları devam ediyor

İkinci Bahar Projesi kapsamında yer alan Balıkesir Manyas Toki Emekli başvuruları devam ediyor

Balıkesir Manyas Toki Emekli başvuruları devam ediyor

İkinci Bahar Projesi kapsamında yer alan Balıkesir Manyas Toki Emekli başvuruları devam ediyor. Projede yer alan konutlar için başvurular 31 Mart 2016'da sona erecek. 2+1 tipinde 500 adet konut için başvurular Halk Bankası'nın Balıkesir ilinde bulunan yetkili şubeleri aracılığı ile kabul edilecek. 

Toki Balıkesir Manyas Emekli Konutları kura çekilişi 20 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşecek. Hak sahibi olanlara konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar yüzde 12 peşinat için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat için 240 ay vade ile taksitlendirilecek.

Toki Balıkesir Manyas Emekli Konutları satış duyurusu

Dosyayı indirmek için tıklayın.

14 Mart - 31 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak olan başvurular için, başvuru sahipleri, Nüfus Cüzdanı ve Emekli Kimlik kartı ile birlikte Halk Bankası yetkili şubelerine başvuru yapacaklardır. Başvuru işlemleri sırasında 500 TL başvuru bedeli alınacaktır. Kimlik tespiti için Nüfus Cüzdanı ibraz etme şartı aranacak ve başvurular kimlik sahibi tarafından yapılacaktır. 

Toki Balıkesir Manyas Emekli Konutları kura çekilişi

Hak sahibi belirleme kurası noter huzurunda, banka ve idare yetkilileri denetiminde 20 Nisan 2016 tarihinde gerçekleştirilecektir. Kurada, asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 22 Nisan 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası yetkili şubelerinden geri alabileceklerdir. 

Toki Balıkesir Manyas Emekli Evleri için başvurular 14 Mart - 31 Mart 2016 tarihleri arasında Halk Bankası Balıkesir İlinde bulunan yetkili şubeleri aracılığı ile kabul edilecek. 20 Nisan 2016 tarihinde ise hak sahibi belirleme kurası çekilecektir. 

Firma Bilgisi: Toki