Balıkesir Manyas Toki Emekli Evleri başvuru bedeli

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında yapılacak olan Balıkesir Manyas Toki Emekli Evleri başvuru bedeli olarak 500 TL ödenecek

Balıkesir Manyas Toki Emekli Evleri başvuru bedeli

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında yapılacak olan Balıkesir Manyas Toki Emekli Evleri başvuru bedeli olarak 500 TL ödenecek. 14 Mart - 31 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak olan başvurular Halk Bankası Balıkesir İlinde bulunan yetkili şubeler aracılığı ile yürütülecek. 

Başvuruları toplanacak olan Toki Balıkesir Manyas Emekli Evleri kura çekilişi ise 20 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşecek. Hak sahibi olan emeklilere konutlar yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için ise 240 ay vade ile taksitlendirilecek. Peşinatlar ise sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecektir. 

Balıkesir Manyas Toki Emekli Evleri'ne başvuru yapacak olan emekli vatandaşlar nüfus cüzdanı ve emekli kimlik kartı ile birlikte 14 Mart - 31 Mart 2016 tarihleri arasında Halk Bankası yetkili şubelerine başvuruda bulunabilirler. Başvuru işlemleri sırasında 500 TL başvuru bedeli alınacak olup kimlik tespiti için Nüfus Cüzdanı ibraz etme şartı aranacaktır. 

20 Nisan'da yapılacak olan Toki Balıkesir Manyas Emekli Evleri kura çekilişinde hak sahibi olamayan emekliler başvuru bedellerini 22 Nisan 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecekler. Kura sonucunda hak sahibi olanlar ise idarenin belirleyeceği tarihlerde Halk Bankası Manyas Şubesinde sözleşme imzalayacaklardır. 

Firma Bilgisi: Toki