Balıkesir Manyas Toki Emekli Evleri başvuru şartları

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında yapılacak olan Balıkesir Manyas Toki Emekli Evleri başvuru şartları nelerdir? İşte yanıtı...

Balıkesir Manyas Toki Emekli Evleri başvuru şartları

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamında yapılacak olan Balıkesir Manyas Toki Emekli Evleri başvuru şartları nelerdir? İşte yanıtı... 2+1 tipinde 500 adet konut için başvurular 14 Mart - 31 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak. Projedeki konutlar için başvurular Ziraat Bankası'nın Balıkesir ilinde bulunan yetkili şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Toki Balıkesir Manyas Emekli Evleri kura çekilişi ise 20 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşecek. Hak sahibi belirleme kurası sonucunda hak sahibi olamayan emekli vatandaşlar başvuru bedellerini 22 Nisan 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası'nın yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 

Başvuru sahipleri, nüfus cüzdanı ve emekli kimlik kartı ile birlikte 14 Mart - 31 Mart 2016 tarihleri arasında Halk Bankası yetkili şubelerine başvuru yapacaklardır. Başvuru işlemleri sırasında 500 TL başvuru bedeli alınacaktır. Kimlik tespiti için ise nüfus cüzdanı ibraz etme şartı aranacak olup başvurular şahsen yapılacaktır.

Toki Balıkesir Manyas Emekli Konutları satış duyurusu 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Balıkesir Manyas Toki Emekli Evleri başvuru şartları 

- T.C. vatandaşı olması,
- Projenin bulunduğu il/ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak şartı ile ikamet ediyor olması veya projenin bulunduğu il/ilçe nüfusuna kayıtlı olması,
- Toki'den daha önce konut satın almamış ve Toki'den kredi kullanmamış olması, 
- Kendisine, eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklara ait tapuda kayıtlı bir gayrimenkulün olmaması,
- Aylık hane halkı gelirinin en fazla net 3 bin 200 TL olması,
- Bir hane halkı adına, kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir. 

Firma Bilgisi: Toki