Balkanların dev projesi Aironn'u tercih etti

Üsküp'te 281 bin metrekarelik alanda inşa edilen Sky City projesi otopark ve blok havalandırmalarında Aironn ürünlerini tercih etti.

Balkanların dev projesi Aironn'u tercih etti

Üsküp'te 281 metrekarelik alanda Balkanlar'ın en büyük konut projesi olarak inşa edilen Sky City projesi, otopark ve blok havalandırmaları için Aironn çözümlerini tercih etti. 40 katlı dört kule ve 60 bin metrekare alışveriş merkezinden meydana gelen projenin çözüm ortağı olan Aironn, ürün yelpazesi içinde yer alan aksiyal duman tahliye fanları, aksiyal taze hava fanları, jet fanlar, çatı tipi ve kanal tipi fanlar, merdiven ve asansör basınçlandırma ile projeye destek sunacak.

Sky City projesi
Balkanların en yüksek projesi olma niteliğini taşıyan Sky City uluslararası alanda da önemli ödüller kazanmıştı. Proje, Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri organizasyonu tarafından organize edilen Avrupa Gayrimenkul Ödülleri bünyesinde, "Karma Proje" ve "Yüksek Katlı Konut" projesi alanlarında ödülün sahibi olmuştu. 

Balkanların dev projesi Aironn'u tercih etti

Aironn hakkında
Otopark havalandırmaları, merdiven ve asansör basınçlandırmaları yanında kanal ve radyal çatı tipi havalandırmalar konusunda Türkiye'nin yerli fan üreticisi olarak dikkat çeken AIRONN, 2011 yılında bu yana hayata geçirdiği projeleri ile dikkat çekiyor. İzmit merkezli 4 bin metrekarelik üretim tesisine sahip firma, Ar-GE faaliyetleriyle de sektörün en önemli markalarından biri olma özelliğini taşıyor.