Balkaya İnşaat Yasemin Evleri!

Balkaya İnşaat Yasemin Evleri projesini İstanbul Beylidüzü'nde 5 bin 190 metreare arsa alanı üzerinde inşa ediyor

Balkaya İnşaat Yasemin Evleri!

Balkaya İnşaat Yasemin Evleri projesini İstanbul Beylidüzü'nde 5 bin 190 metreare arsa alanı üzerinde inşa ediyor. 87 adet daireden meydana gelen Balkaya Yasemin Evleri projesi 5 bin 190 metrekarelik arsa üzerinde yayılıyor. 

Yasemin Evleri'nde teslim tarihi olarak 2017 Mayıs ayını veriliyor. 4 bloktan oluşan Yasemin Evleri'nde dairelerin yanı sıra 17 adet dükkan yer alıyor. Yasemin Evleri satılık daire büyüklükleri 98 metrekare ile 297 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Bloklar 4 kattan meydana geliyor. Yasemin Evleri projesi özellikleri arasında ise kameralı güvenlik ve güvenlik gibi özellikler yer alıyor. 

Yasemin Evleri fiyatları 325 bin TL'den başlayıp, 850 bin TL'ye kadar yükseliyor. Yasemin Evleri'nden daire satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projede anlaşmalı banka olan Halk Bankası'ndan kredi kullanılabiliyor. Aynı zamanda isteyenlere firma bünyesinde 18 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor.

 

Balkaya İnşaat Yasemin Evleri!

 

Beylikdüzü'nde konumlanan Yasemin Evleri projesinde konut büyüklükleri şöyle tasarlanıyor; 2+1 konutlar 76 metrekare ile 82 metrekare arasında, 3+1 konutlar 134 metrekare ile 136 metrekare arasında, 5+1 dubleks konutlar 146 metrekare ile 221 metrekare arasında, 5+2 dubleks konutlar ise 229 metrekare olarak tasarlanıyor. 

İstanbul Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi'nde yükselen Yasemin Evleri Beylikdüzü deniz manzarası görüyor. Proje, E-5 ve metrobüse 4 kilometre, TEM Otoyolu'na 10 kilometre, Atatürk Havalimanı'na ise 18 kilometre mesafede yer alıyor. Az katlı mimarisi ile dikkat çeken Yasemin Evleri Beylikdüzü'nde caddeye bakan cephelerde bulunuyor. Projenin peyzajında ağırlıklı olarak yasemin çiçeği bulunuyor.

"Balkaya İnşaat Yasemin Evleri!" Başlıklı Haberin Galerisi

Balkaya İnşaat Yasemin Evleri!

Balkaya İnşaat Yasemin Evleri!

Balkaya İnşaat Yasemin Evleri!

Balkaya İnşaat Yasemin Evleri!

Firma Bilgisi: Balkaya Inşaat
Proje Bilgisi: Yasemin Evleri