Balkon İstanbul fiyatları 400 bin TL!

Mak Group güvencesi ile kartal'da yükselen Balkon İstanbul fiyatlarının 400 bin TL'den başlaması bekleniyor

Balkon İstanbul fiyatları 400 bin TL!

Mak Group güvencesi ile kartal'da yükselen Balkon İstanbul fiyatlarının 400 bin TL'den başlaması bekleniyor. Toplam 180 adet dairenin yer aldığı Balkon İstanbul 1+1 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Balkon İstanbul satılık daire büyüklükleri ise 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. 

Balkon İstanbul özellikleri içerisinde kapalı otopark, kamelya, çocuk oyun alanları, süs havuzu ve dinlenme alanları yer alıyor. projede aynı zamanda kameralı güvenlik mevcut. Projenin daire özellikleri içerisinde ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. Balkon İstanbul projesi 3 etaptan meydana geliyor. Proje tek bloklu ve butik konsepti ile dikkat çekiyor. 

Balkon İstanbul fiyatlarının ise 400 bin lira ile 580 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Balkon İstanbul projesinden konut sahibi olmak isteyenler için uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. Balkon İstanbul teslimleri ise 2016 yılı içerisinde yapılacak.

Kartal Yakacık'ta yükselen Balkon İstanbul, Rönesans Sayfiye projesinde 20 metre uzaklıkta konumlanıyor. Zemin etüdü yapılmış olan Balkon İstanbul projesi deprem yönetmeliğine uygun koşullarda inşa ediliyor. Adalar manzarasına sahip olan Balkon İstanbul adres bilgileri şöyle; Yeni Mahalle Samandıra Caddesi No:76 Yakacık-Kartal/İstanbul

Balkon İstanbul iletişim bilgileri
Telefon: 0216 353 04 53
Web: http://www.makgroupbalkonistanbul.com/
E-mail: info@makgroup.net

"Balkon İstanbul fiyatları 400 bin TL!" Başlıklı Haberin Galerisi

Balkon İstanbul fiyatları 400 bin TL!

Balkon İstanbul fiyatları 400 bin TL!

Balkon İstanbul fiyatları 400 bin TL!

Balkon İstanbul fiyatları 400 bin TL!

Firma Bilgisi: Mak Group
Proje Bilgisi: Balkon Istanbul