Balkon İstanbul'da satışlar devam ediyor

İstanbul Kartal Yakacık'ta yükselen ve Adalar manzarasına hakim Balkon İstanbul'da satışlar devam ediyor

Balkon İstanbul'da satışlar devam ediyor

İstanbul Kartal Yakacık'ta yükselen ve Adalar manzarasına hakim Balkon İstanbul'da satışlar devam ediyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 441 konut tiplerinin yer aldığı Balkon İstanbul satılık daire büyüklükleri 80 ile 171 metrekare arasında değişiyor. 

Mak Group tarafından Kartal'ın en ilgi gören semri Yakacık'ta inşa edilen Balkon İstanbul Yakacık teslimleri 2015 Aralık'ta yapılacak. Balkon İstanbul fiyatlarının 260 bin lira ile 800 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede daireler banka kredisi için uygun. 

Balkon İstanbul projesi özellikleri arasında, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, süs havuzu ve kamelyalar yer alıyor. Projede tek katlı olarak hayata geçiriliyor. Balkon İstanbul projesinde dubleks daireler de bulunuyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma. 

3 bloktan oluşan projede tek blok satışta. Roman yolunun yanında yer alan Balkon İstanbul Kartal, Rönesans Sayfiye projesine 20 metre uzaklıkta. Proje 3 etapta 350 adet daireden oluşuyor. Balkon İstanbul'da satışlar devam ediyor. Zemin etüdü yapılan proje deprem yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor. Balkon İstanbul Mak Group imzası taşıyor. 

Balkon İstanbul projesi adres bilgisi : Yeni Mahalle Samandıra Caddesi No: 76 Yakacık - Kartal - İstanbul 

Balkon İstanbul projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0216 353 04 53
Web adresi : www.makgroupbalkonistanbul.com
E-posta adresi : info@makgroup.net

Firma Bilgisi: Mak Group
Proje Bilgisi: Balkon Istanbul