Ballı Business Center Çorlu!

Ballı Business Center Çorlu, Ballıoğlu İnşaat tarafından Tekirdağ Çorlu'da 2 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Ballı Business Center Çorlu!

Ballı Business Center Çorlu, Ballıoğlu İnşaat tarafından Tekirdağ Çorlu'da 2 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 84 adet ofisten meydana gelen Ballı Business Center Çorlu satılık ofis alanları 110 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor. Ballı Business Center teslimlerinin Aralık 2016'da yapılması planlanıyor. 

Çorlu'daki en büyük yatırımlardan biri olan Ballı Business Center Çorlu projesi bölgedeki ofis ihtiyacına cevap verecek nitelikte. 14 katlı tek bloktan oluşan projede binanın alt katında dükkanlar yer alıyor. Açık otopark, güvenlik ve kameralı güvenlik gibi özelliklerin bulunduğu projenin ofislerinde ısı pay ölçer, merkezi klima ve merkezi ısıtma yer alıyor. 

Ballı Business Center Çorlu!

Ballı Business Center Çorlu fiyatları ise 301 bin 400 lira ile 495 bin lira arasında değişiyor. Projede yüzde 30 peşinat ile yüzde 3, yüzde 40 peşinat ile yüzde 5, yüzde 50 peşinat ile yüzde 7, tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 10 indirim yapılıyor. Aynı zamanda Ballıoğlu İnşaat bünyesinde uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Ballı Business Center projesi, Çorlu'nun gelişen bölgesi Alipaşa Mahallesi'nde yükseliyor. Projenin yanında ise Kipa ve Orion AVM yer alıyor. Sanayiinin ve ticaretin hızla geliştiği Çorlu'ya yenilik getirecek olan ofis projesinin girişinde lobi ve resepsiyon bulunuyor. 

Ballı Business Center Çorlu!

30 Ocak 2016 tarihinde teslim edilmesi olanlanan Ballı Business Center Çorlu projesinde tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor. Firma bünyesinde de uygun ödeme seçeneklerinin sunulduğu Ballı Business projesinde 2016 yılının son çeyreğinde yaşam başlayacak. 

Firma Bilgisi: Ballıoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Ballı Business Center