Ballı Business Center projesinde indirim fırsatları

Ballıoğlu İnşaat imzası ile Tekirdağ Çorlu'da yükselen Ballı Business Center projesi fiyatları 301 bin 400 TL'den başlangıç gösteriyor

Ballı Business Center projesinde indirim fırsatları

Ballıoğlu İnşaat imzası ile Tekirdağ Çorlu'da yükselen Ballı Business Center projesi fiyatları 301 bin 400 TL'den başlangıç gösteriyor. Aralık 2016'da teslim edilmesi planlanan Ballı Business Center projesi toplam 84 adet ofisten meydana geliyor. Proje 2 bin metrekare alan üzerinde kuruluyor. Ballı Business Center satılık daire alanları ise 110 metrekare ile 150 metrekare arasında.

14 katlı tek bloktan meydana gelen Ballı Business Center projesinde fiyatlar 301 bin TL ile 495 bin TL arasında değişkenlik gösteriyor. Ballı Business Center projesinden konut alacaklara indirim fırsatları sunuluyor. Projede yüzde 30 peşinat ile yüzde 3, yüzde 40 peşinat ile yüzde 5, yüzde 50 peşinat ile yüzde 7 oranında indirim fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Ballı Business Center projesinde indirim fırsatları

Açık otopark, güvenlik ve kameralı güvenlik gibi sosyal alanların yer aldığı Ballı Business Center projesi daireleri ısı pay ölçer, merkezi ısıtma ve merkezi klima ile donatılıyor. Projede lobi, resepsiyon, jeneratör gibi özellikler de yer alıyor. Projede dairelerin yanı sıra, alt katlarda dükkanlar bulunuyor. 

Ballı Business Center projesinde anahtar teslimleri 30 Ocak 2016 tarihinde yapılacak. Çorlu'da yer alan en büyük ofis projelerinden biri olacak olan Ballı Business Center projesinin bölgeye yenilikler getirmesi bekleniyor. Bölgedeki ofis ihtiyacına cevap vermesi beklenen projede her türlü detaya yer veriliyor. 

Ballı Business Center projesinde indirim fırsatları

Ballı Business Center projesinin her katında şık detaylara yer veriliyor. Ballı Business Center projesi, Çorlu Alipaşa Mahallesi'nde konumlanıyor. Projenin yanında ise Kipa ve Orion AVM yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Ballıoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Ballı Business Center