Banyo şıklığını Geberit ile yakalayın

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, kişisel tarzınızı yansıtma imkânı sağlayan çözümleriyle keyifli bir duş deneyimi sağlıyor

Banyo şıklığını Geberit ile yakalayın

20 Eylül 2013 / emlakwebtv
Geberit, zarif tasarımı ve kolay montajı bir araya getiren ve geleneksel duş drenaj sistemlerine yeni bir alternatif sunan duvar içi drenajıyla hemzemin duşları yeniden tanımladı. Geberit duş elemanı, gideri zeminden duvara taşıyor, böylece hemzemin duşlar için şık bir görünüm sağlarken, kolay ve güvenli bağlantı imkânı sunuyor.

Kolay temizlik için çıkarılabilir gider kapağı
Paslanmaz çelikten yapılmış kapağı ile banyolara tarz katan Geberit duş elemanı, banyonuzun şıklığını ortaya çıkarıyor; parlak krom, paslanmaz çelik, beyaz alpin veya duvarınız ile uyumlu materyal ile kaplayabileceğiniz özel kapak alternatifleriyle banyonuza kişisel dokunuşlar katıyor. Elle çıkarılabilen kapağının arkasında yer alan saç gideri rahatlıkla sökülüp kolay temizlik imkânı sağlıyor.

Geberit duş elemanı, içerisinde bulunan 50 mm çapındaki sifon sayesinde 0,85 l/s drenaj kapasitesine sahip. Farklı inşaat koşullarında test edilen Geberit duş elemanı sistemleri yangından koruma ve akustik izolasyon bakımından kapsamlı güvenlik de sağlıyor.