Banyo ve mutfaklarda İtalyan tasarımı

Konut kavramına yepyeni bir boyut kazandıran Stüdyo 24, Türk – İtalyan mimarların çizgileriyle tasarlanan banyo ve mutfaklarıyla dikkat çekiyor

Banyo ve mutfaklarda İtalyan tasarımı

28 Haziran 2013 / emlakwebtv
Türkiye’nin ilk stüdyo markası Stüdyo 24, günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası olan mutfak ve banyo tasarımlarıyla solo yaşam kavramına yeni bir soluk kazandırıyor.

Stüdyo 24, kendi yaşam alanlarını daha dikkat çekici kılmak isteyenler için ideal bir tercih Banyo ve mutfakları sadece duş alınan veya yemek yapılan yer olmaktan çıkaran Stüdyo 24; dinlendiğiniz ve keyif alacağınız yerler olarak tanımlıyor. Pop, Cozy ve Modern olarak 3 farklı stilde yaşam alanları sunan Stüdyo 24, kendi yaşam alanlarını daha dikkat çekici kılmak isteyenler için ideal bir tercih oluyor.

Stüdyo 24,ev yaşamını, estetik ve modern alanlarla farklı bir deneyime dönüştürüyor
Yakın geleceğin en trend yaşam merkezlerinden biri olarak öngörülen Stüdyo 24, ideal büyüklüklerde tasarlanmış stüdyolar ile, kullanılmayan alanların getirdiği yüksek satış fiyatlarını ve daire giderlerini ortadan kaldırıyor. Ekonomik ve pratik ev yaşamını, estetik ve modern alanlarla farklı bir deneyime dönüştürüyor.

“Bir+Sen” sloganıyla yeni nesil “stüdyo” anlayışı sunuyor; Stüdyo 24
“Bir+Sen” sloganıyla yeni nesil “stüdyo” anlayışı sunan Stüdyo 24’ler, 38 metrekareden 207 metrekareye kadar uzanan, tamamı geniş yaşam felsefesi ile projelendirilmiş Türk-İtalyan ortak mimari çalışmasıyla farklı dizayn seçenekleri sunuyor. 870 TL aylık sabit taksit ve 24 bin TL’lik peşinatı teslimde ödeyerek sahip olunabilen stüdyolar, %1 KDV avantajı da sağlıyor.