Banyolara renk geldi

Penta Colors serisinin rengarenk seçenekleriyle banyolarınızda heyecanı ve farklılığı yakalayın

Banyolara renk geldi

31 Mart 2014/ emlakwebtv
Geçmişte ustaların karar verici olduğu ve genelde siyah, beyaz ya da koyu renklerin hâkimiyetindeki banyo armatür ve aksesuarlarında artık kadınlar karar veremeye başladı. Evin en önemli bölümü haline gelen banyolar kadın dokunuşları ile eskiye göre daha renkli bir hal aldı. 

“Banyo gereçleri” alanında 1989 yılından bugüne uzmanlaşan, özgün tasarım ve fonksiyonel ürün anlayışıyla farklılığını ortaya koyan Penta Yönetim Kurulu Başkanı Salih Aydın, “Esnek çalışma şartları ve saatlerinden dolayı evde geçirilen zaman dilimi arttı. Banyolar artık sadece suyla buluşma mekânı olmaktan çıktı; sağlık ve spa alanı haline geldi” dedi.

Penta’nın banyo ve mutfaklara keyif ve renk getirdiğini belirten Aydın, “Ürün gamımızda armatür, musluk, duş sistemleri, banyo aksesuarları yer alıyor. Bu ürünlerde inovatif ve fonksiyonel tasarımlar sunuyoruz. Tasarım tescilline sahip olduğumuz ürün sayımız 100’ün üzerinde. Özellikle kadınların yoğun ilgi gösterdiği Penta Colors serimizle banyolar daha renkli daha cıvıl cıvıl. Yorgun argın eve gelip banyoya girdiğinde, insanlar renklerin verdiği pozitif enerji ve suyun dinlendiriciliği ile günün tüm stresinden arınıyorlar. Günümüzde her banyo artık bir spa merkezi haline geldi. Bu veriler ve talepler doğrultusunda Penta Colors serisini insanımızın beğenisine sunduk, yoğun bir ilgiyle de karşılaştık” diyerek sözlerini noktaladı.
Penta’nın son dönemde yoğun bir ilgi ile karşılanan ve ülkemizde ilk defa böyle bir konseptle üretilen Penta Colors serisi mavi, sarı, kırmızı, yeşil, turuncu, pembe gibi değişik renk seçenekleri ve değiştirilebilen modülleriyle hayatın tüm renklerini banyolarınıza getiriyor.

Değişik renk alternatifleri ile el duşu, duş hortumu ya da tepe duşunuzun renklerini değiştirerek her gün ayrı bir kombin yapabilir, banyonuzun renklerini her gün değiştirebilirsiniz.