Banyonuzdaki güzellik: Creavit Nice Banyo Mobilyası

Beyaz erik saflığı ile cevizin asaleti “Creavit Nice Banyo Mobilyası”nda buluşuyor. Zarif ve şık çizgileriyle öne çıkan bu takım banyolarınızın güzelliğine güzellik katıyor

Banyonuzdaki güzellik: Creavit Nice Banyo Mobilyası

04 Haziran 2013 / emlakwebtv
Fark yaratan tasarımlarıyla banyo modasının öncülüğünü yapan Creavit’in mobilya koleksiyonu arasında yer alan Creavit Nice Banyo Mobilyası evlerinizin şıklığını tamamlıyor. Nice; İsterseniz uzun ömürlülüğü ve dayanıklılığıyla mobilyaların vazgeçilmez malzemesi olan cevizin şıklığını isterseniz beyaz erik sadeliğini tercih edebileceğiniz iki renk alternatifinden oluşuyor. Ayrıca asma bir mobilya olması kullanım ve temizlik kolaylığı sağlarken, gövdesindeki havluluk ise işlevselliği tamamlıyor.

Nice Banyo Mobilyası, banyonuza estetik katıyor
Estetik çizgileri ve fonksiyonel kullanımıyla da öne çıkan Nice Banyo Mobilyası, 85cm’lik lavabo modülü ve raflı aynalı üst modülden oluşuyor. Takımın tamamlayıcısı olan 180cm’lik boy dolabı ise en gerekli malzemelerin yakınınızda muhafaza edilmesine imkan tanıyor. Banyolarınıza güzellik getiren Nice Banyo Mobilyasının uyumlu Creavit lavabo ve armatürle kullanılması öneriliyor.