Babacan Holding'den iki projede peşinatsız ödeme fırsatı

Babacan Holding "Babacan Palace" ve "Prime Suites" projelerinde 1.950 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuyor

Babacan Holding'den iki projede peşinatsız ödeme fırsatı

Babacan Holding, iki projesinde peşinatsız ödeme kolaylığı hazırladı. Babacan Palace ve Prime Suites projelerinde geçerli kampanya ile 1.950 TL'den başlayan taksitlerle ödeme yapılabilecek. 

Babacan Holding'ten peşinatsız indirim
Konut sahibi olmak isteyenler için geliştirdiği kampanyaları sürdüren Babacan Holding, iki projesinde sıfır peşinatla ödeme olanağı sunuyor. Kampanya Babacan Palace ve Prime Suites Projelerinde geçerli olacak. Bu projelerde teslimlerin başladığını ve yatırımcı için kira öder gibi ev sahibi olma şansı sunduklarını belirten Babacan Holding CEO'su Mehmet Babacan, kampanyanın özel fırsatlar içerdiğini söyledi. Babacan bölgenin en lüks, en prestijli projeleri olan Babacan Palace ve Prime Suites'in otel konforunda rezidans konsepti ile hayata geçirildiğini de belirterek

"Modern mimari anlayışın günümüz teknolojisiyle buluştuğu projelerimizde ulaşılmaz algısını kırarak lüks rezidans konforunu şimdi çok özel fiyatlarla sunuyoruz. Projelerimizden konut sahibi olmak isteyenlere sıfır peşinat ve 1.950 TL’den başlayan taksitlerle ödeme avantajı sağlıyoruz” dedi. 

Beylikdüzü'nün en lüks projelerinden
Babacan Palace, Beylidüzü'nün en lüks projelerinden biri olma özelliği taşıyor. Toplamda 5 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen projede stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 geniş teraslı süit dairelerden meydana gelen projede toplam 248 adet daire bulunuyor. Babacan Palace, 5 yıldızlı otel konsepti ile satışa sunulurken, İngiliz ve Osmanlı mimarisinden öğeler taşıyor.

189 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Peşinatsız aylık 1.950 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olma fırsatının sunulduğu Babacan Palace projesinde daire fiyatları 189 bin TL'den başlıyor. Diğer taraftan peşinatları 12, 24 ve 36 ay sonra olmak üzere üç eşit taksit ile de ödeme olanağı bulunuyor. Kampanya kapsamında kredi de kullanılabiliyor. 

Firma Bilgisi: babacan holding
Proje Bilgisi: Babacan Palace