Başak Palace Fiyatları 1 Milyon TL!

İstanbul Başakşehir'de hayata geçirilen Başak Palace fiyatları 1 milyon TL'den başlıyor

Başak Palace Fiyatları 1 Milyon TL!

İstanbul Başakşehir'de hayata geçirilen Başak Palace fiyatları 1 milyon TL'den başlıyor. Alpan İnşaat tarafından inşa edilen proje 2 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Başak Palace satılık büyüklükleri ise 206 ile 299 metrekare arasında değişiyor. 

3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı Başak Palace Başakşehir akıllı bina teknolojisi ile tasarlanıyor. Ulaşım noktalarına yakınlığı ile dikkat çeken Başak Palace projesinde dairelerin tümü vadi manzarasına hakim. Başak Palace projesi butik konsepte tasarlanıyor. 

Başak Palace sosyal imkanları içerisinde fitness merkezi, kameralı güvenlik, Türk hamamı, çocuk oyun alanları, sauna, vadi manzarası, güvenlik, merkezi uydu sistemi ve süs havuzu yer alıyor. Projenin daireleri ise ankastre beyaz eşya ile teslim ediliyor. Başak Palace teslimleri ise 2016 yılında yapılacak. 

İstanbul Başakşehir'de yükselen Başak Palace 16 katlı tek bloktan oluşuyor. Projede 32 daire yer alıyor. Başak Palace fiyatlarının 1 milyon lira ile 1 milyon 500 bin lira arasında değişimesi bekleniyor. Projede daire sahibi olmak isteyenler firma bünyesinde uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Başak Palace adres bilgisi : Başakşehir  1. Kısım 411. Sokak Başakşehir - İstanbul 

Başak Palace iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 601 01 12
Web adresi : www.basakpalace.com
E-posta adresi : info@alpan.com.tr

"Başak Palace Fiyatları 1 Milyon TL!" Başlıklı Haberin Galerisi

Başak Palace Fiyatları 1 Milyon TL!

Başak Palace Fiyatları 1 Milyon TL!

Başak Palace Fiyatları 1 Milyon TL!

Başak Palace Fiyatları 1 Milyon TL!

Firma Bilgisi: Alpan Inşaat
Proje Bilgisi: Başak Palace