Başakşehir’de ayrıcalıklı bir proje; Kent Evila

Fuzul Yapı, Necat İnşaat’la birlikte farklı konseptiyle Başakşehir’in çehresini değiştirecek yeni bir projeyi hayata geçiriyor

Başakşehir’de ayrıcalıklı bir proje; Kent Evila

19 Kasım 2013 / emlakwebtv
Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM ve Olimpa Rezidans projeleriyle Başakşehir’de hayalleri inşa eden Fuzul Yapı, Necat İnşaat’la birlikte farklı konseptiyle Başakşehir’in çehresini değiştirecek yeni bir projeyi hayata geçiriyor. İstanbul’un yeni gözdesi Başakşehir’de farklı konsepti ile ayrıcalıklı bir proje olan Kent Evila, özenle projelendirilmiş, hayatı doyasıya yaşamanız için tasarlanmış bir mekân.

Evila’da tercih sizin. İster rezidans konforundaki kat bahçeli dairelerinde, ister begonvillerle bezenmiş size özel bahçeli villalarında huzuru bulun. Hobi bahçelerinde doğayla iç içe yaşayın. Size ait bir dünyada yaşamın keyfini sürün. Evila size ve ailenize mutlu ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor.

Kent Evila’da kolay ulaşım alternatifleri
Kent Evila, İstanbul’un ulaşımı en kolay ve gözde yerleşim yeri Başakşehir’de inşa ediliyor. Atatürk Havalimanı ve Esenler Otogarı’na 20 dakika. Sinema, spor alanları, kültürel etkinlikleri ve birbirinden ünlü markalarıyla eğlence ve alışveriş ve yaşam merkezi Olimpa AVM’ye ve yeni yapılacak Sağlık Şehrine 3, Olimpiyat Stadı’na ve Başakşehir Devlet Hastanesi’ne 5 dakikalık mesafede.

2 dakikalık yürüme mesafesindeki metro, TEM, E5 ve inşası başlayan 3. Köprü bağlantılarına olan yakınlığı ile şehrin gürültü ve stresinden uzaklaştırırken, ulaşım imkanlarından da kolayca yararlanmanızı sağlıyor.

Kent Evila bünyesindeki sosyal donatılar
Kent Evila bünyesinde bulundurduğu sosyal donatılarıyla konut sahiplerinin beklentilerini karşılamak üzere planlandı. Her ihtiyaca cevap veren, yediden yetmişe her yaşa, her zevke hitap eden sosyal donatıları, yaşamı ayaklarınızın altına seriyor ve hayatı yaşanır kılıyor. Kadın-erkek ayrı kapalı yüzme havuzu ve soyunma-duş, fitness salonu, sauna, sosyal tesis cafe, yönetim ofisi, spor alanları, her daireye tahsisli kapalı otopark, dinlenme alanları, yürüyüş parkurları ve her villaya özel tahsisli hobi bahçesi ile açık otopark ve rezidans dairelerdeki kat bahçeleri sunulan özelliklerden bazıları.

Evila Rezidans’ta 2 blokta; 160 - 184 m2 arasında 72 adet 3+1 ve 340 m2 8 adet 4+1 daire bulunuyor. 405 m2’den oluşan 26 adet bahçeli villa sahiplerine doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. 240 m2 12 adet bahçeli sıra ev bulunan Evila Sıraevler’de ayrıca, 22 m2 ile 669 m2 arasında 27 adet cadde mağazası; Evila sakinlerinin her tür ihtiyacını ayaklarına getiriyor.

Kent Evila hakkında detaylı bilgi için: www.fuzulinsaat.com

Proje Bilgisi: Evila