Başakşehir diye yazılır Vadişehir diye okunur!

“Başakşehir diye yazılır Vadişehir diye okunur” sloganıyla tanıtımları yapılan projeden tamamı peşin ödeme ile daire alındığında yüzde 11 oranında indirim yapılıyor

Başakşehir diye yazılır Vadişehir diye okunur!

2015 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulan Vadişehir; Irmakkent İnşaat, Çolakoğlu Group, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortak girişimi tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Başakşehir ilçesinde inşa ediliyor. Projede teslimlerin 2017 yılında başlaması planlanıyor.

Toplam 50 bin metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerine kurulan Başakşehir Vadişehir, 650 adet daire ile 60 adet ticari birimden meydana geliyor. Yüzde 75’lik kısmı yeşil alan olarak değerlendirilen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde farklı daire seçenekleri sunuluyor.

Kişiye özel uygun ödeme planları hazırlanabilen Vadişehir Başakşehir projesinden tamamı peşin ödeme ile daire satın alındığında tutar üzerinden yüzde 11’lik bir indirim yapılıyor. Vadeli ödeme planına göre ise, firma bünyesinde 30 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor.

Başakşehir’in merkezinde konumlanan Vadişehir projesi; metro durağına 350 metre, Tem otoyolunun yanıbaşında, Başakşehir Şehir Hastanesi’nin hemen karşında ve 380 bin metrekarelik dev şehir parkına komşu konumda yer alıyor. Proje, akıllı ev teknolojisine göre tasarlanıyor.

Son günlerde “Başakşehir diye yazılır Vadişehir diye okunur” sloganıyla yapılan tanıtım filmleri ile dikkatleri toplayan Vadişehir projesinde dairelerin alanı minimum 127 metrekareden başlayıp, maksimum 216 metrekareye kadar yükselebiliyor.

Başakşehir Vadişehir projesinin ayrıcalıkları içerisinde; yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kreş, hobi odası, koşu ve yürüyüş yolları, fitness salonu, Türk hamamı ve sauna gibi daha bir çok aktivite alanına yer veriliyor.

Firma Bilgisi: Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, - Bordo Yapı - Intes
Proje Bilgisi: Vadişehir Başakşehir