Başakşehir’in ilk rezidans projesinde talepler toplanıyor

Başakşehir bölgesinde Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Bulvar İstanbul projesinin yeni etabı rezidans bloğu için talep toplanmaya başlandı.

Başakşehir’in ilk rezidans projesinde talepler toplanıyor

Başakşehir bölgesinde Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Bulvar İstanbul projesinin yeni etabı rezidans bloğu için talep toplanmaya başlandı. 37 kattan oluşan Başakşehir'in ilk rezidans projesinde 165 daire yer alıyor.

Başakşehir'in rezidans kulesinde 3+1, 4+1 daireler ile 5+1, 6+1 7+1 dubleks daire tipleri bulunuyor. Kule, Başakşehir'de rezidans hizmetlerinin verileceği ve akıllı ev sistemlerinin bulunduğu ev konsepti olarak bir ilke imza atıyor. Proje ayrıca, TEM Otoyolu, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, metro, Sağlık Kent, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kanal İstanbul projelerine yakınlığı ile ulaşım avantajı sağlıyor.

Taksitler 1 yıl sonra
Bulvar İstanbul'un rezidans etabı için daha önce uygulanmayan 1 yıl taksit ötelemeli ödeme planları sunulacak. Yüzde 75'i yeşil alandan oluşacak Bulvar İstanbul'un Kule Rezidans'ından göletler, şelaleler, lavanta ve gül bahçelerinden oluşan Bulvar İstanbul'un peyzaj çalışmaları izlenebilecek.