Başakşehir Merkez Çarşı açık artırması 28 Ağustos'ta

Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Başakşehir Merkez Çarşı dükkan ve mağazaları 28 Ağustos'ta düzenlenecek açık artırma ile satılacak

Başakşehir Merkez Çarşı açık artırması 28 Ağustos'ta

Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen Başakşehir Merkez Çarşı'da yer alan dükkan ve mağazalar, 28 Ağustos'ta gerçekleştirilecek bir açık artırma ile satışa sunulacak. Cadde dükkan ve mağazalarının başlangıç satış fiyatı 150.000 TL olacak. 10 yıla yayılan ödeme planı ile satışa çıkarılacak dükkanlara sahip olacak vatandaşlar, ayda 875 TL taksitle dükkan sahipi olabilecek. 

26 Ağustos'a kadar teklif verilebilecek
Emlak Konut GYO'nun Başakşehir Merkez Çarşı'da yer alan cadde mağazaları ve cadde dükkanları açık artırması 28 Ağustos'ta gerçekleşecek. Saat 12.00'da başlayacak açık artırmaya teklif vermek isteyenler 26 Ağustos tarihine kadar basaksehirmerkezcarsi.com üzerinden başvuruda bulunacak. 

Başakşehir Merkez Çarşı projesi
33 metrekareden 1.600 metrekareye kadar farklılaşan büyüklüklerde cadde mağaza ve dükkanlarına sahip Başakşehir Merkez Çarşı projesinde, kat yükseklikleri ise 6 metreye kadar çıkabiliyor. PRoje özel hastane, İkitelli Entegre Sağlık Kampus Yolu, botanik şehir parkı ve tramvay durağı gibi yaşam alanlarına da yakın bir lokasyonda yükseliyor.