Başakşehir Merkez Çarşı'da 6 saatte 122 milyon TL'lik satış gerçekleşti

Emlak Konut GYO güvencesiyle Makro ve Akyapı ortaklığında hayata geçirilen Başakşehir Merkez Çarşı ihalesinde 6 saatte 122 milyon 260 bin liralık satış gerçekleşti

Başakşehir Merkez Çarşı'da 6 saatte 122 milyon TL'lik satış gerçekleşti

Emlak Konut GYO güvencesiyle Makro ve Akyapı ortaklığında hayata geçirilen Başakşehir Merkez Çarşı Dükkanları ihalesinde 6 saatte 122 milyon 260 bin liralık satış gerçekleşti. 

Dün gerçekleşen ihalede 252 dükkan açık artırma ile satışa sunuldu. Fiyatları 150 bin TL ile 9 milyon TL arasında değişen Başakşehir Merkez Çarşı Dükkanlarından 165 adeti satılarak, 6 saatte 122 milyon 260 bin TL ciro elde edildi. 

Başakşehir Merkez Çarşı, özel hastane, botanik şehir parkı ve İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü yolu, tramvay durağı, meydan ve resmi kurum alanlarının bulunduğu 7 gün 24 saat yaşayacak bir yaya ve araç trafiğine sahip bir konumda inşa ediliyor.

Başakşehir Merkez Çarşı'da 6 saatte 122 milyon TL'lik satış gerçekleşti

Başakşehir Merkez Çarşı Dükkanları da Emlak Konut'un tarihi kampanyası kapsamındaydı. Projede yer alan dükkanlarda yüzde 20 peşinatla kalan tutar TÜFE ya da yüzde 0.70 sabit vade ile ödeme imkanı bulunuyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. 

Makro-Akyapı Ortak Girişimi tarafından Emlak Konut (GYO) Gelir Paylaşımı Modeli ile inşa edilen projenin, Haziran 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.

Firma Bilgisi: makro-akyapı
Proje Bilgisi: Başakşehir Merkez Çarşı