Başakşehir Olimpa Park'ta fırsat dönemi

İstanbul Başakşehir'de inşa edilen Olimpa Park projesinde 20 adet konutla sınırlı bir kampanyaya başladı. Kampanya ile birlikte yatırımcıya 4+1 tipi daireleri 3+1 daire fiyatına satın alma şansı sunulacak.

Başakşehir Olimpa Park'ta fırsat dönemi

Fuzul Yapı, İstanbul'un hızla gelişen merkezlerinden Başakşehir'de inşa edilen Olimpa Park projesinde 20 daire ile sınırlı bir kampanyaya başladığını duyurdu. Kampanya ile birlikte, yatırımcıya 4+1 tipinde daireleri 3+1 daire fiyatına satın alma olanağı sunulacak.

Olimpa Park kampanyası Ramazan ayında devam edecek
Fuzul Yapı tarafından geliştirilen ve 20 daire ile sınırlı kampanya Ramazan ayı süresince devam edecek. Yüzde 90'lık kısmı tamamlanan Olimpa Park projesinde konutlara hemen taşınmak mümkün...

Olimpa Park projesi
3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu gibi mega projelere komşu bir lokasyonda yükselen Olimpa Park, Başakşehir'de konumlanıor. Geniş sosyal olanaklar içeren projede Türk Hamamı, kapalı yüzme havuzu saunası, buhar odası, Fittness, çocuk oyun alanları, otoparkı ve yeşil alanlara da geniş bir yer veriliyor.

Başakşehir Olimpa Park'ta fırsat dönemi

Yanı başında çocukların ve ailelerin keyifli zaman geçirebilecekleri kent parkının bulunduğu proje, eğitim, ibadet ve alışveriş merkezlerine de oldukça yakın bir lokasyonda yükseliyor. 

Fuzul Grup hakkında
1992 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Fuzul Grup hayata geçirdiği konut projeleriyle dikkat çekti. Firmanın portföyü arasında Bizimevler, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Kent Evila, Olimpia Park Plus”, Kağıthane’de “ Meva Evleri”, Kartal’da “Serrapark Konutları” da bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Fuzul Grup
Proje Bilgisi: Olimpa Park Plus