Başakşehir Park Mavera 2. Etap!

Kısa bir sürede satışları tamamlanan Park Mavera projesinin ikinci etabı için www.parkmavera.com adresi üzerinden talep toplanıyor

Başakşehir Park Mavera 2. Etap!

TOKİ ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle Makro ve Akyapı işbirliği ile İstanbul Başakşehir’de inşa edilen Park Mavera projesi görücüye çıktığı günden itibaren rekor bir satışa imza attı. Projenin şimdi ikinci etabı için ön talep toplama süreci başladı.

Park Mavera projesinin ilk etabı 53 bin metrekare arazi alanı üzerinde yer alıyor. 8 blokta toplam 670 adet daireye yer verilen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri sunuluyor. Dairelerin büyüklüğü ise 126 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor.

Avrupa’nın en büyük botanik parkına da birkaç metre mesafede yer alan Park Mavera Başakşehir; Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük sağlık kompleksi projesine 1 kilometre, yapımı devam etmekte olan 3. Havalimanı'na ve Atatürk Havalimanı'na 14 kilometre mesafede yükseliyor.

Aynı bölgede ikinci etabı inşa edilecek olan Park Mavera’nın yeni etabı 45 bin 389 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulacak. İkinci etapta 556 adet daire ile 252 adet ticari birime yer verilecek. Blokları ise 14 ila 25 katlı olarak tasarlanacak.

2 Eylül 2015 tarihinde ruhsatı alınan Başakşehir Park Mavera 2. Etap, yaklaşık 24 ay gibi bir süre içerisinde tamamlanacak. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire alternatifleri bulunacak. Şu an ön talep toplama aşamasında olan projenin resmi satışlarına önümüzdeki Mart ayı gibi başlanacak.

 

Firma Bilgisi: Emlak Konut Gyo - Makro Inşaat - Akyapı
Proje Bilgisi: Park Mavera 2