Başakşehir'e yayılan proje: Vadişehir

Irmak Group, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı tarafından hayata geçirilen Vadişehir projesinde yeni etaplar için çalışmalar tamamlandı

Başakşehir'e yayılan proje: Vadişehir

Vadişehir projesinde yeni etaplar için hazırlıklar tamamlandı. Irmak Group, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortaklığıyla inşa edilen proje yeni etaplarıyla Başakşehir'e değer katmayı sürdürecek. Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, 10 yıllık üretim projeksiyonlarıyla biçimlenen yeni etaplarla birlikte Vadişehir projesinin önemli bir konut sayısına ulaşacağını söyledi.

Vadişehir'in yüzde 60'ı satıldı
Akgül, satışların beklenenlerin üzerinde seyrettiğini ve altı aylık süre içinde yüzde 60'a varan satış oranına ulaşıldığını da vurgulayarak:

"Projemiz kazandıran bir proje olarak yatırımcının yüzünü güldürüyor. Vadişehir’den konut alanlar şuan yüksek oranda kazanç elde etmiş durumda. Bölgenin değerini artıran nitelikte bir proje olan Vadişehir bölgedeki fiyatları tahminlerin çok ötesinde yukarı çekti." dedi.

Başakşehir'e yayılan proje: Vadişehir

Başakşehir'in popülaritesi artıyor
Başakşehir'e gösterilen ilginin her geçen gün daha da büyüdüğünü vurgulayan Akgül, Vadişehir projesine yönelik ilginin yükselişinde de sunulan yaşam konseptinin merkezi lokasyonla oluşturduğu uyumun etkili olduğunu söyledi. Mega projelerin bölgeye değer kattığını ve Vadişehir'in bölge olarak Metro, Şehir Parkı, Şehir Hastanesi gibi kamu alanlarına yakın konumuyla fark yarattığının altını çizen Akgül:

"Projemizde aile konseptli mahalle kültürünü oluşturuyoruz. O yüzden projemize 1+1 koymadık. Körfez ülkelerinden büyük talep var. Blok satış taleplerini geri çevirdik. Bireysel satış yapıyoruz. Beş katlı Osmanlı Konaklarımız büyük rağbet gördü ve şuan o bloklarımızda daire kalmadı." dedi.

Akgül, 2015-2025 yılları arasında kalan 10 yıllık dönem içerisinde Başakşehir'e yayılacak bir proje tasarladıklarını belirterek 550 milyon TL'lik 650 daire ve ticari ünitelerden oluşan Vadişehir'in gelişimini sürdürdüğünü söyledi. Vadişehir'in üretim projeksiyonunda yer alan yeni etaplarla birlikte bölgeye damga vuracak konut sayısına ulaşılacağını da beliren Akgül:

"Vadişehir Projesi Başakşehir’e marka değeri kazandırdı. Bizden sonra ‘vadi’ ismiyle birçok proje üretildi ve bizi taklit etmeye başladılar. Lider ve öncü olmaktan mutluyuz" şeklinde konuştu. 

Firma Bilgisi: Irmak Group
Proje Bilgisi: Vadişehir