Başakşehir'in büyük park yatırımı hizmete açıldı

Yapımı tamamlanan Şelale Park Sosyal Tesisleri, Başakşehir Belediyesi tarafından hizmete sunuldu.

Başakşehir'in büyük park yatırımı hizmete açıldı

Başakşehir halkının mutluluğu için sosyal ve kültürel anlamda önemli projelere imza atan Başakşehir Belediyesi, Şelale Park Sosyal Tesislerini de ilçe halkının hizmetine sundu.

Başakşehir Şelale Park
Bahçeşehir Şelale Park içerisinde yer alan Başakşehir Belediyesi Şelale Park Sosyal Tesisi, bin metrekarelik bir alanda kuruldu. Tesis, pizza, makarna, salatalar, et çeşitlerinin yanı sıra dünya mutfağından seçkin örneklerin yer aldığı bir menüye sahip. Geniş bir alanda hizmet verecek olan tesiste vatandaşlar kaliteli hizmetten uygun fiyatla faydalanabilecek.

Başakşehir'in büyük park yatırımı hizmete açıldı

40 dönümlü arazide yükseliyor
40 dönümlük alana kurulu tesiste; Kay kay pisti, oyun parkı, açık hava fitness aletleri ve engelliler için oyun grupları da yer alıyor. Başakşehir Belediyesi Şelale Park Sosyal Tesisi İşletme Müdürü Ümit Kokarca, tesise bahçe bölümünün eklenmesiyle toplamda 300 kişiye hizmet verebilecek bir kapasiteye ulaşacaklarını söyledi. Zengin mönüleriyle her zevke uygun bir hizmet sunduklarını belirten Ümit Kokarca, “İnsanların kalite konusunda beklentilerine cevap verebilmek en büyük amacımız. Sular Vadisi’nden sonra ikinci olarak hizmete giren tesisimizle inşallah bir zincir haline dönüşeceğiz” dedi.

Park alanından, otoparkına, spor alanından kafe ve restoran bölümüne kadar bir çok imkanıyla vatandaşların faydalanabileceği Başakşehir Belediyesi Şelale Park Sosyal Tesisi vatandaşları bekliyor.