Başakşehir'in dev projesi için imzalar atıldı

Başakşehir Belediyesi tarafından açılan ihaleyi kazanan Fuzul Grup, Seha Yapı ve All-Zamil ortaklığı ile Belediye Başkanı Mevlut Uysal arasında imzalar atıldı.

Başakşehir'in dev projesi için imzalar atıldı

Başakşehir Belediyesi tarafından açılan 115 bin metrekarelik arazi ihalesinde süreç hızla işliyor. Belediye ile ihaleyi kazanan Fuzul Grup, Seha Yapı ve Suudi Al-Zamil Gayrimenkul arasındaki tüm imza süreçleri tamamlandı. 1.042.000 TL ciro bedeli ile ihaleyi kazanan ortaklık ile Belediye arasındaki imza törenine, Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal, İttifak Holding CEO'su Tahir Atila, Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık ve Al-Zamil Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdulhamid Abdullah Al-Zamil katıldı.

Başakşehir'in en büyük projesi yolda
Başakşehir ilçesinin en büyük yaşam alanlarından birini söz konusu arazi üzerine inşa etmeye hazırlanan grup, burada 1.500 adet konut ve ticari üniteden oluşan bir proje hayata geçirecek. Projenin Başakşehir Bölgesi'nin değerlenmesinde büyük bir rol oynaması beklenirken, çalışmalar da tüm hızıyla devam ediyor. 2016 yılının ilk yarısında inşaatına başlanacak olan yatırımın mimari konsept projeleri ile ilgili olarak da 4 ayrı firmanın çalışmaları devam ediyor. 

Fuzul Grup hakkında
1992 yılında kurulan Fuzul Grup, inşaat sektöründe 2000 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Firmanın hayata geçirdiği projeler arasında Bizimevler, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Kent Evila,  Olimpia Park Plus, Meva Evleri gibi yatırımlar da bulunuyor.