Başakşehir'in en yeni konut projesi: Referans Bahçeşehir

Kiler GYO tarafından Kiptaş A.Ş. arazisi üzerine inşa edilecek olan Referans Bahçeşehir bugün kamuoyuna tanıtıldı

Başakşehir'in en yeni konut projesi: Referans Bahçeşehir

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Başakşehir'in en yeni konut projesi Referans Bahçeşehir'in lansmanını bugün gerçekleştirdi. Kiptaş A.Ş.'nin arazisi üzerine inşa edilecek olan proje estetik mimarisi ve zengin sosyal olanaklarıyla dikkat çekiyor.

Kiler GYO'dan 300 milyon TL'lik hasılat beklentisi
Kiler GYO ve Kiptaş A.Ş. tarafından hayata geçirilecek olan Referans Bahçeşehir  iki koru alanı ile çevrili arazisi bünyesinde, süs havuzları, fıskiyeler ve dinlenme terasları bulunacak. Projeden 300 milyon TL hasılat hedefleniyor. 

Bölgeye değer katan bir proje
Bahçeşehir'in yeni merkezi olacak lokasyonda hayata geçirilen Referans Bahçeşehir'in 465 konut ve 34 cadde mağazasından meydana geleceğini vurgulayan Kiler GYO Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler:

"3. Havalimanı, 3 Çevreyolu, yeni Metro hattı ve sağlık kampüsü gibi yatırımların merkezindeki bu değerli bölgeye biz de Referans Bahçeşehir projemizle değer katacağız. Her zevke hitap edecek şekilde tasarladığımız 1+1’den, 4+1’e kadar değişen daire seçenekleriyle sembol bir yaşam alanı sunacağız." dedi. 

Metrekaresi 3.700 TL'den başlayan fiyatlarla
26 bin metrekarelik alan üzerinde toplam 465 konut ve 34 ticari üniteye yer verilecek olan Referans Bahçeşehir projesinde fiyatlar 3.700 TL/metrekareden başlayacak.  Projede daire genişlikleri ise 64 metrekareden başlayacak ve 376 metrekareye kadar çıkabilecek. 

Teslimler Aralık 2018'de
İnşa çalışmalarına başlanan Referans Bahçeşehir projesinde teslimler 2018 yılının Aralık ayında yapılacak. 

Firma Bilgisi: Kiler Gyo
Proje Bilgisi: Referans Bahçeşehir