Başakşehir'in yeni yaşam alanı: Mostar Life Grand Houses

Başakşehir'in en modern projelerinden biri olarak tanımlanan Mostar Life Grand Houses, Çolakoğlu Group, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortaklığıyla hayata geçiriliyor

Başakşehir'in yeni yaşam alanı: Mostar Life Grand Houses

Çolakoğlu, Bordo ve İntes Yapı ortaklığıyla Başakşehir'de inşa edilen Mostar Life Grand Houses projesi 15 blok ve 354 konut olarak planlandı. Proje deprem güvenliğinden zemin etüdlerine ve ıslak zemin yalıtımına kadar yüksek inşaat teknolojisi ile dikkat çekiyor.

 

Başakşehir'in yeni yaşam alanı: Mostar Life Grand Houses

 

Mostar Life Grand Houses daire tipleri
Geniş aileler için tasarlanan ve 1+1 ve 2+1 tipinde konutların yer almadığı Mostar Life Grand Houses'da 190 metrekarelik 3+1 projelere ek olarak 4+1 ve 5+1 daire tiplerine yer verildi. 4+1 konutların metrekaresi 213 ila 253 metrekare arasında değişirken, 5+1 projeler 304 metrekarelik büyüklüğe sahip. 5+1 dairelere özel hamam imkanı tanınan projede bu dairelerin yer aldığı bloklar 5 kat ve 2 daire şeklinde tasarlandı. Projede ayrıca 2 blok olarak ve iki ayrı metrekarede 28 adet olarak yer alan 4+1 ve 4+1 lux yalı seçeneği de bulunuyor. 

 

Başakşehir'in yeni yaşam alanı: Mostar Life Grand Houses

 

762 bin TL'den başlayan fiyatlar
Banka kredisine uygun yüzde 0.89 oranla 120 ay vade imkanı sunulan Mostar Life Grand Houses projesinde fiyatlar 762.000 TL'den başlıyor ve 2.500.000 TL'ye kadar değişebiliyor. Toplamda 40 bin metrekarelik alanda, maksimum mesafelerde korunmuş yerleşim planı dikkat çekiyor. Mimar Sinan'dan esinlenerek hazırlanan dış cepler ve köprü dokusu da projenin dikkat çeken diğer unsurları arasında gösteriliyor. 

Firma Bilgisi: intes
Proje Bilgisi: bostar life grand houses