Başaran Holding'den Mina projelerine atama

Başaran Yatırım Holding, Mina Towers ve Mina Home&Office projelerinin Satış ve Pazarlama Müdürlüğü'ne Sümeyye Aydın'ı atadı

Başaran Holding'den Mina projelerine atama

Başaran Holding, inşaatına başlayacağı Mina Towers ve Mina Home&Office projelerinde Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevine Sümeyye Aydın'ın atandığını açıkladı.

Mina projelerine atama
Başaran Holding tarafından yapılan açıklamada: "Gayrimenkul sektöründe önemli birçok projede görev alan Sümeyye Aydın, Eylül ayında lansmanı planlanan Mina Towers ve sonrasında yine aynı bölgede inşa edilecek Mina Home & Office projelerinin satış ve pazarlamasından da sorumlu olacak. " denildi.

Sümeyye Aydın kimdir?
Gayrimenkul ve inşaat sektöründe profesyonel iş yaşamına Mimar ErenTalu ile başlayan Sümeyye Aydın, Torunlar GYO, Çalık Holding ve Grey Yapı Ortak Girişim gibi, sektörün önemli markalarında yönetici olarak görev aldı. Aydın'ın sektörde 11 yıllık deneyimi bulunuyor.

Mina Towers ve Mina Home&Office
Başaran Yatırım Holding imzası ile Türkiye'nin kentsel dönüşüm atağının pilot bölgesi olarak belirlenen Fikirtepe'de hayata geçirilecek olan Mina Towers ve Mina Home&Office projeleri şehir içi ve şehirlerarası ulaşım akslarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Projelerden İstanbul'un iki havalimanı ile Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerine kolay ulaşım imkanı bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Başaran Yatırım Holding
Proje Bilgisi: mina towers