Başaran Yatırım Holding'ten Fikirtepe'ye 2 proje

Başaran Yatırım Holding Fikirtepe'de hayata geçireceği ilk projesi olan Mina Towers ile birlikte 2'nci projesinin de temellerini atmaya hazırlanıyor

Başaran Yatırım Holding'ten Fikirtepe'ye 2 proje

Başaran Yatırım Holding Fikirtepe'de hayata geçireceği ilk projesi olan Mina Towers ile birlikte 2'nci projesinin de temellerini atmaya hazırlanıyor. İkinci projesi için çalışmalara başlayan Başaran Yatırım Holding, Mina Home&Office projesi kapsamında arsa sahipleri ile buluştu. 

Tasarımı ile fark yaratacak proje

Crown Plaza Asya'da gerçekleşen 500 kişilik tanıtım lansmanında sahne alan Aslı Hünel, davetlilere keyifli bir müzik ziyafeti yaşattı. İddialı bir kurgu ile hayata geçirilecek olan Mina Home & Office projesi, lokasyonu, fonksiyonelliği ve tasarımı ile fark yaratacak. 

Başaran Yatırım Holding'ten Fikirtepe'ye 2 proje

Fonksiyonel bir yaşam konseptine sahip

Modern yaşamın rahatlığı ile oluşturulmuş ideal bir yer olmakla birlikte İstanbul'un trafik sorunu ve iş hayatının yoğunluğundan kaynaklanan ''home & office'' ihtiyacını karşılayacak olan proje, fonksiyonel bir yaşam konseptine sahip. Şehir için ve şehirlerarası ulaşımın önemli noktası olan köprülere, havaalanlarına kolaylıkla ulaşılabilen bir konumda yer alan Mina Home & Office Fikirtepe'de gözde bir yaşam alanı olarak dikkat çekiyor. 

Başaran Yatırım Holding hakkında

Farklı sektörlerde başarılı projeleri hayata geçirerek büyüyen ve 25 yıldan bu yana birçok yatırıma imza atan Başaran Yatırım Holding, şu an üçüncü kuşak temsilcisi olan Hüseyin Başaran tarafından yönetilmektedir. Başaran Yatırım Holding, inşaat alanında da Türkiye’nin en değerli lokasyonların da birçok projeyi hayata geçirmektedir. Turizm alanında da varlığını sürdüren Başaran Yatırım Holding, Bodrum Ramada Resort ve Ramada Plaza Trabzon Hotel & Convention' ile bu alandaki yatırımlarına devam etmektedir.

Firma Bilgisi: Başaran Yatırım Holding
Proje Bilgisi: Mina Home & Office