Basın Ekspres'in 500 milyonluk yatırımı: NG Residence

NG Grup, Basın Ekspres'te inşa edeceği NG Residence'nin tanıtımını yaptı. Proje 500 milyon TL'ye mal olacak

Basın Ekspres'in 500 milyonluk yatırımı: NG Residence

NG Grup, Basın Ekspres Yolu'nun en yeni projesi NG Residence'nin tanıtımını bugün gerçekleştirdi. Birbirine paralel biçimde yükselen iki simetrik formlu kuleden oluşacak proje 500 milyon TL'ye mal olacak.

NG Residence teslimleri 2018 sonbaharında
NG Residence'nin lansmanında projeyle ilgili bilgiler aktara NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, NG Residence ve 5 yıldızlı otel projesinin 500 milyon liralık bir yatırımla hayata geçirileceğini ve 2018 yılı sonbaharında tamamlanacağını belirtti. Projeyi tasarlarken ana hedeflerinin kapsamı ve sunacağı olanaklar itibarıyla örnek bir proje ortaya koymak olduğunu söyleyen Güral:

"NG Residence İstanbul'da günümüz modern yaşam anlayışı ile sahip olunacak  konforlu bir yaşam sunuyoruz..." dedi. 

Basın Ekspres'in 500 milyonluk yatırımı: NG Residence

NG Residence fırsatlarla satışta
E-5 karayoluna 5 kilometre, Atatürk Havalimanına ise 7 kilometrelik mesafede yer alan NG Residence, 3. Havalimanı projesine ise 30 kilometrelik bir noktada yükselecek. 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer verilecek. Birinci tip dairelerin büyüklükleri 62-88 metrekare arasında, 2+1 dairelerin büyüklükleri ise 69-130 metrekare arasında olacak.

Kapalı otopark, kapalı yüzme havuzları, 7'24 resepsiyon hizmetlerinin yanı sıra çok amaçlı bir spor kulübüne de yer verilecek NG Residence'de Ziraat Katılım Bankası, Garanti Bankası ve Türkiye İş Bankası ile anlaşmalı bankalar aracılığıyla 36 ay 0 faiz veya 0.99 faiz oranları ile banka kredisi olanağı sunuluyor. 

Firma Bilgisi: NG Grubu
Proje Bilgisi: NG Residence