Başkanlar konuşuyor

ArkiPARC Gayrimenkul Fuarı ön etkinliği olarak düzenlenecek Başkanlar Konuşuyor’un ilk konuğu Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay

Başkanlar konuşuyor

18 Ekim 2012 / emlakwebtv
"Kentsel kalite için diyalog" sloganı ile yola çıkan ve Arkitera tarafından 10-11 Nisan 2013 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde dördüncü kez düzenlenecek olan ArkiPARC Gayrimenkul Fuarı kapsamında belediye başkanlarının bölgelerindeki potansiyelleri de öne çıkarması amaçlanıyor.

Kentsel Strateji ve Arkitera Mimarlık Merkezi işbirliği ile düzenlenecek ve bir ArkiPARC Gayrimenkul Fuarı ön etkinliği olan “Başkanlar Konuşuyor” kapsamında belediyeler, yerleşmenin ekonomik, mekansal ve sosyal gelişimi için planladıkları yatırımları yatırımcılar ve geliştiricilere tanıtacak ayrıca stratejileri doğrultusunda bölgelerindeki potansiyel gelişme alanlarını anlatacaklar.

“Başkanlar Konuşuyor” etkinliğinin ilk konuğu Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay olacak. Daha kaliteli kentlere doğru kentsel dönüşüm, altyapı, finans ve modellerin de konuşulacağı bu etkinlik 1 Kasım 2012 Perşembe günü gerçekleşecek.