Başkent’in kalbine yeni ofis projesi

Bayraktar İnşaat Ankara’da yeni bir ofis projesine imza atıyor. Via Flat adı verilen projede toplam 68 ofis yer alıyor

Başkent’in kalbine yeni ofis projesi

12 Haziran 2014 / Posta Gazetesi

Bayraktar İnşaat tarafından hayata geçirilen Via Flat projesiyle başkentin iş dünyasına yeni bir soluk getiriliyor. 61 yıllık inşaat deneyimlerini Via Flat projesiyle ortaya koyduklarını belirten Bayraktar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bayraktar, “Bugüne kadar inşa ettiğimiz projelerle birlikte pek çok müşterimizin seçim algısını anladık. Eskiden proje odaklı yaklaşan alıcı profilleri, şimdi artık öncelikli olarak lokasyonu ilk sıraya koydular. Trafikte kaybedilen süreyi çalışma saatlerinde pozitif olarak değerlendirmek istiyorlar. Via Flat projemiz de bu yüzden yoğun ilgi görüyor” diye konuştu.

Via Flat projesinin Eskişehir yolu üzerinde konumlandığını kaydeden Bayraktar, “Eskişehir Yolu'nun hemen yanında, Ankara'nın yeni cazibe merkezi Söğütözü'nde, hali hazırda ulusal ve uluslararası birçok işletmenin yer aldığı Hayat Sokağı'nın devamı olmaya aday Via Flat, giriş katında yer alan  kapalı ve açık kiralanabilir alanlarıyla ünlü birçok kafe ve restoran markalarına da ev sahipliği yapacak” dedi.

Modüler ofisler

21 bin 574 metrekare kiralanabilir alanın bulunduğu Via Flat’te toplam 68 ofis yer alıyor. Yatay konseptte ve modüler olarak tasarlanan ofislerin büyüklükleri 100 metrekareden başlıyor, istenirse de 5 bin 176 metrekareye kadar çıkıyor. Proje, Başkent otellerine ve metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunuyor.