Başkent Loft Gözüm İnşaat!

Başkent Loft Gözüm İnşaat tarafından Ankara Eskişehir Yolu üzerinde hayata geçiriliyor

Başkent Loft Gözüm İnşaat!

Başkent Loft Gözüm İnşaat tarafından Ankara Eskişehir Yolu üzerinde hayata geçiriliyor. 6 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Başkent Loft projesi 51 adet daireden meydana geliyor. Başkent Loft satılık daire alanları ise 220 metrekare olarak veriliyor. 

Açık otopark, çocuk oyun alanları, voleybol sahası, basketbol sahası, kameralı güvenlik, merkezi uydu sistemi, kamelya, kapalı otopark ve güvenlik gibi özelliklerin yer aldığı Başkent Loft projesinde daireler ankastre ürünler ile teslim ediliyor. Projede aynı zamanda ebeveyn giyinme odası ve ebeveyn banyosu bulunuyor. 

Başkent Loft Gözüm İnşaat!

Başkent Loft fiyatlarının 800 bin lira ile 980 bin lira arasında değişmesi planlanıyor. Başkent Loft projesinden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. 16 katlı tek bloktan oluşan projede daireler 4+1 tipinde tasarlanıyor. 

Ankara Eskişehir Yolu üzerinde yükselen Başkent Loft projesinin 5 bin metrekaresi yeşil alanlar için ayrılıyor. Deprem yönetmeliğine uygun koşullarda hayata geçirilen projenin bir cephesi Başkent Üniversitesi'ne bakıyor. 

Başkent Loft Gözüm İnşaat!

Başkent Loft adres bilgisi : Eskişehir Yolu Dumlupınar Bulvarı (Başkent Üniversitesi yanı) Küme Evleri No: 412 Ankara 
Başkent Loft iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0535 104 02 22
Web adresi : www.baskentloft.com
E-posta adresi : info@baskentloft.com

Firma Bilgisi: Gözüm Inşaat
Proje Bilgisi: Başkent Loft