Başkent'te Aksoy VIP Konut Farkı

Aksoy VIP Konutları hava yolu ulaşımı ve Esenboğa havayoluna yakınlığı ile tercih sebepleri arasında ilk sırada yer almaktadır

Başkent'te Aksoy VIP Konut Farkı

Üçgen Mimarlık kalitesi ile Başkent Ankara'da Çevre Yolu yakınında inşa edilen proje kısa zamanda ulaşmak istediği müşteri portföyüne hitap ederek alıcılara maketler, projeler ve yer alanından detaylı bilgi vererek satış işlemlerini gönül rahatlığı ile gerçekleştirmektedir. 2 site halinde düşünülen proje toplam 134 daireden meydana gelmektedir. Uzman proje kadrosu ve çalışan elamanları ile sağlam ve dayanıklılık örneği olan Aksoy VIP Konutları hava yolu ulaşımı ve Esenboğa havayoluna yakınlığı ile tercih sebepleri arasında ilk sırada yer almaktadır.
İçerik olarak site halindeki evlerin dışında yeni bir yaşam kompleksi oluşturan Aksoy VIP Konutları, sosyal alanlar, çocuk oyun ve gelişim merkezleri, spor aktivite salonları, farklı spor dallarını uygulamak isteyenlere imkan tanıyan sahalar, alışveriş merkezleri, yüzme havuzları ve tenis kortları ile standartların üzerinde bir yaşam kalitesi sağlamaktadır.
Site içi tüm alanların 7/24 saat güvenliği kapsamlı sistemler ile sağlanır. 4+1 oda sistemi ile yapılandırma sağlanmıştır. Katlara göre fiyat farkları olan inşa sisteminde en çok tercih edilen katlar orta katarda bulunan dairelerdir. Geniş ve rahat bir yaşan sürdürmek isteyen ailelerin tercihi ise daha fazla oda ve kendi geniş balkonlarına sahip teras katlar seçim olarak gösterilir. Fiyat olarak giriş katlarda daha uygun fiyatlı daireler bulunmaktadır.
Isınma ve yayın sisteminin son teknolojiye göre dizayn edildiği bu yapı uygun fiyatları ve farklı yaşam kalitesini sizlere sunmaktadır.