Batı Mahal Büyükçekmece fiyatları!

Batı Mahal Büyükçekmece fiyatları minimum 890 bin dolardan başlıyor

Batı Mahal Büyükçekmece fiyatları!

Yalçınlar Group tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Büyükçekmece ilçesinde hayata geçirilen Batı Mahal’in tamamı iki katlı villalar olarak tasarlanıyor. Projede teslimlerin 2016 yılı içerisinde başlaması planlanıyor.

400 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Batı Mahal Büyükçekmece’de villaların taban alanı 1.700 metrekare ila 3 bin 500 metrekare arasında değişiyor. Proje, toplam 150 adet villadan meydana geliyor.

Batı Mahal Büyükçekmece’nin birinci ve ikinci etabında 57'şer, üçüncü etabında ise 36 adet villaya yer veriliyor. Projede her villaya 1,5 ile 3 dönüm arasında bahçe alanı ayrılıyor.

8 bin metrekarelik sosyal tesis alanı bulunan Yalçınlar Batı Mahal’in sosyal ayrıcalıkları içerisinde; Türk hamamı, sauna, masaj odaları, fitness center, restaurant, kafe, açık-kapalı yüzme havuzları mevcut.

Batı Mahal Büyükçekmece fiyatları minimum 890 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Ödeme planına göre, yüzde 30 peşinat veriliyor, kalan tutar için 24 aya kadar sabit kur ile vade yapılabiliyor.

 

Proje Bilgisi: Batı Mahal