Batı Mahal Büyükçekmece projesi

Batı Mahal Büyükçekmece projesi 790 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Batı Mahal Büyükçekmece projesi

Batı Mahal Villaları Büyükçekmece'de Yalçınlar Group tarafından inşa ediliyor. Batı Mahal Büyükçekmece 3 etaptan oluşuyor ve toplam 150 adet villaya projede yer veriliyor. Batı Mahal Villaları'nın ilk 2 etabında 57, 3'ncü etabında ise 36 adet villa bulunuyor.

Batı Mahal Büyükçekmece özellikleri
Pelican Hill'in sosyal tesisleri içinde yer alan açık ve kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, masaj odası, restaurant ve kafe gibi birçok hizmetten yararlanabiliyor.

Batı Mahal Büyükçekmece satış fiyatları
Batı Mahal Büyükçekmece satış fiyatları 790 bin dolardan başlıyor. Batı Mahal Villaları fiyat listesinde yer alan maksimum fiyat ise 1 milyon 240 bin dolar olarak veriliyor. KDV'nin de eklenerek satışların devam ettiği Batı Mahal Villaları ödeme planı kapsamında ise kişiye özel seçenekler bulunuyor.

Batı Mahal Büyükçekmece nerede?
Batı Mahal Büyükçekmece'de Pelikan Hill malikaneleri içinde yükseliyor. Proje yemyeşil bir arazi üzerinde göl manzaralı 150 ailenin yaşayabileceği konseptte oluşturulmuş. İçi yapılı olarak teslim edilen Batı Mahal Büyükçekmece Gölü mevkiinde göçmen kuşların uğrak yerinde yer alıyor.

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Batı Mahal Büyükçekmece'de konumlandırılıyor. Büyükçekmece Batı Mahal projesine E5 ve TEM otoyolu üzerinden gitmek mümkündür.

Batı Mahal Büyükçekmece adres bilgileri: Büyükçekmece Göl Mevkii, M.Yeşilgül Cad. Pelican Hill Batı Mahal Malikaneleri 34500 Büyükçekmece – İSTANBUL.

Batı Mahal Büyükçekmece iletişim bilgileri
0212 886 19 00 / www.batimahal.com

 

Proje Bilgisi: Batı Mahal