Batı Star Projesi Nerede?

Batı star projesi Ankara Yenimahalle ilçesinin Batıkent mevkiinde hayat bulmaktadır

Batı Star Projesi Nerede?

Batı star projesi Ankara Yenimahalle ilçesinin Batıkent mevkiinde hayat bulmaktadır. Daireler akıllı ev olması yönüyle dikkat çekmektedir. Teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri üzerinde barındıran proje bu yönü ile de farkını ortaya çıkarmaktadır. Projenin üç tarafı yollar ile çevrilmiş olup, insanların alışveriş yapmalarını kolaylaştırmak adına 5 adet alışveriş mağazası bulunmaktadır. Proje içerisinde, yüzme havuzu, çocuklar için oyun bahçesi, basketbol, futbol ve tenis kortu, açık otopark, 7/24 güvenlik birimleri, bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yalıtımı yapılmış olup ısıya karşı duyarlı hale getirilmiştir. Ayrıca depreme karşı dayanıklılık testleri yapılmıştır. Bina ana girişinde yer alan iki adet görevli dairesi bulunmaktadır.

Batı Star Projesi özellikleri
Projenin daireleri 4+1 olacak şekilde tasarlanmış olup, her daire akıllı ev teknoloji ile donatılmıştır. Akıllı teknoloji sayesinde hırsızlığa karşı koruma, gaz ve su kaçaklarını bildirme gibi çeşitli bildirimleri yapmaktadır. Ayrıca her dairenin büyüklüğü 145 m2 dir.

Batı Star Projesi fiyatları
Proje de 80 daire bulunmaktadır. Daire fiyatları 350.000 TL ile 485.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Proje farklı ödeme seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca Batı star projesinden daire almak isterseniz banka kredi kullanmanıza da imkan sunmaktadır. Sizde akıllı ev teknolojisinin verdiği rahatlık ile ev sahibi olmak isterseniz Ankara'da yükselen Batı star projesinden daire satın alabilir ve kaliteli yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.