BatıMahal 790 bin dolar

Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece Göl Vadisi’nde hayata geçirilecek olan BatıMahal projesi 790 bin dolardan başlıyor

BatıMahal 790 bin dolar

Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece Göl Vadisi’nde hayata geçirilecek olan Batımahal projesinde villa fiyatları; 790 bin dolardan başlıyor. Projeden 36 aya varan vadeler ile iki katlı villa sahibi mümkün oluyor. 150 villalık Batımahal projesi 3 etaptan meydana geliyor. Batımahal'de ilk 2 etapta 57'şer, 3. etapta ise 36 villa yer alıyor. Projede villalara Ilara, Jasmine, Katie adları verildi. Batı Mahal projesinde konut sahipleri, Pelican Hill'in sosyal tesisleri içinde yer alan açık ve kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, masaj odası, restaurant ve kafe gibi birçok hizmetten faydalanacak.
BatıMahal projesi iki katta villa konseptinde tasarlandı; bahçe katında gündüz yaşam alanları yer alırken, giriş katında ise gece yaşam alanları bulunuyor. Her iki kattaki yaşam alanları geniş ve ihtiyaçlara cevap veren metrekareleri ile dikkat çekiyor. Villaların Gündüz bölümünde ise; 125 metrekareden başlayan ve bahçeye düzayak çıkılabilen içinde TV, misafir ve yemek bölümlerini kapsayan salon ile 45metrekareden başlayan bahçeye düzayak çıkılabilen oturma, günlük yemek yenebilecek, kiler ve ada mutfak yer alıyor. 1500 metrekare ile 3000 metrekare arasında değişen büyük bahçelerde ise, opsiyonel yüzme havuzu, opsiyonel kapalı garaj ve suit daire bulunuyor.

Batımahal 

İki katta villa konsepti
BatıMahal’in tüketicilerin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda tasarladığı iki katta villa konseptinde Gece bölümünde: 42 metrekareden başlayan ebeveyn süiti ve 22’şer metrekareden başlayan süit yatak odaları bulunuyor.

Batımahal Fiyatları 790 bin dolardan başlıyor
Fiyatların 790 bin dolar+kdv ile 1 milyon 240 bin dolar+KDV arasında değiştiği Batımahal projesinde kişiye özel uygun ödeme koşulları sunuluyor.

BatıMahal nerede?
BatıMahal Büyükçekmece’de Pelikan Hill malikaneleri içinde inşa ediliyor. Proje yemyeşil bir arazi üzerinde göl manzaralı 150 ailenin yaşayabileceği konseptte oluşturulmuş. İçi yapılı olarak teslim edilen BatıMahal Büyükçekmece Gölü mevkiinde göçmen kuşların uğrak yerinde yer alıyor.

Batımahal’e nasıl gidilir?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Batımahal Büyükçekmece’de konumlandırılıyor. Büyükçekmece Batımahal projesine E5 ve TEM otoyolu üzerinden gitmek mümkündür. Batımahal adres bilgileri ise şöyle: Büyükçekmece Göl Mevkii, M.Yeşilgül Cad. Pelican Hill Batı Mahal Malikaneleri 34500 Büyükçekmece – İSTANBUL.

BatıMahal İletişim:
Batımahal adres: Büyükçekmece Göl Mevkii. M. Yeşikgül Cad. Pelikan Hill Batı Mahal Malikaneleri Büyükçekmece, İstanbul
0212 886 19 00 / www.batimahal.com"BatıMahal 790 bin dolar" Başlıklı Haberin Galerisi

BatıMahal 790 bin dolar

BatıMahal 790 bin dolar

BatıMahal 790 bin dolar

BatıMahal 790 bin dolar

Proje Bilgisi: Batımahal