BatıMahal'e büyük ilgi

Yalçınlar Group'un Büyükçekmece Göl Vadisi bölgesinde hayata geçirmeye hazırlandığı 2. markalı villa projesi MatıMahal büyük ilgi görüyor

BatıMahal'e büyük ilgi

Yalçınlar Group'un Büyükçekmece Göl Vadisi bölgesinde hayata geçirmeye hazırlandığı 2. markalı villa projesi MatıMahal büyük ilgi görüyor. BatıMahal'de gördükleri yoğun ilginin kendilerini mutlu ettiğini söyleyen BatıMahal Pazarlama ve Satış Koordinatörü Bilge Özdemir; " Yalçınlar Group hayata geçirdiği ilk markalı projesi GölMahal Villaları ile sektörde ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne sermişti. Bugün artık tüketiciler Yalçınlar'ın her zaman iyi bir projeye imza atacağını biliyor. Biz, doğru projeleri doğru fiyatla buluşturarak, tüketicilere en kullanışlı ve fonksiyonel müstakil yaşamları sunuyoruz" dedi.

BatıMahal Pazarlama ve Satış Koordinatörü Bilge Özdemir

Arsa fiyatına müstakil villa: BatıMahal'de
Arsa değerlerinin ortalamada yaklaşık 250 dolar seviyelerinde seyrettiği Büyükçekmece Göl Vadisi'nde, Batı Mahal projesinin tek parsel özelliğinde Pelican Hill Mahallesi içinde geliştirilmekte olduğunu ve ortalama 2.500 m2'lik arsa pay değerinin sadece 625.000.00-$ seviyelerini bulduğunu belirten Bilge Özdemir; "Villalarımız yaklaşık 400 dönümlük kent ölçeği içinde; alt yapı, zemin mühendislik uygulamaları, çevre düzenlemeleri, sosyal-ticari-sportif tesisler ve geliştirilmiş teslim standartları ile yerleşime hazır ortalama brüt 450 m2 olarak teslim edilecek. Arsa maliyetleri ilave edilip satış değerlerimiz ile karşılaştırıldığında projemizin ne kadar karlı bir yatırım değeri sunduğunu görülecektir" şeklinde konuştu.

790 bin dolardan başlayan fiyatlar
790.000.00-$+KDV'den başlayan fiyatların, alım fırsatı olduğuna dikkat çeken Özdemir son olarak; yoğun ilginin Bakırköy' den Yeşilköy'e, Halkalı'dan Başakşehir'e çevre villa projelerinden oluştuğunu belirtti.

 

"BatıMahal'e büyük ilgi" Başlıklı Haberin Galerisi

BatıMahal'e büyük ilgi

BatıMahal'e büyük ilgi

BatıMahal'e büyük ilgi

BatıMahal'e büyük ilgi

Proje Bilgisi: Batımahal