Batımahal villaları

Batımahal villaları, Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece Göl Vadisi'nde inşa ediliyor

Batımahal villaları

Batımahal villaları, Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece Göl Vadisi'nde inşa ediliyor. Batımahal projesinde villa fiyatları 790 bin dolardan başlıyor. Batımahal villaları 3 etaptan oluşuyor ve toplam 150 villa bulunuyor. Batımahal'de ilk 2 etapta 57'şer, 3. etapta ise 36 villa yer alıyor. Batımahal projesinde villalara Ilara, Jasmine, Katie isimleri verildi. Batımahal villaları konut sahipleri, Pelican Hill'in sosyal tesisleri içinde yer alan açık ve kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, masaj odası, restaurant ve kafe gibi birçok hizmetten yararlanacak.

Batımahal villaları satılık daire fiyatları 790 bin dolar+kdv ile 1 milyon 240 bin dolar+KDV arasında değişiyor ve projede kişiye özel uygun ödeme koşulları sunuluyor.

Batımahal villalarınerede?
BatıMahal Büyükçekmece'de Pelikan Hill malikaneleri içinde yükseliyor. Proje yemyeşil bir arazi üzerinde göl manzaralı 150 ailenin yaşayabileceği konseptte oluşturulmuş. İçi yapılı olarak teslim edilen BatıMahal Büyükçekmece Gölü mevkiinde göçmen kuşların uğrak yerinde yer alıyor.

Batımahal villaları nasıl gidilir?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Batımahal Büyükçekmece'de konumlandırılıyor. Büyükçekmece Batımahal projesine E5 ve TEM otoyolu üzerinden gitmek mümkündür.

Batımahal adres bilgileri ise şöyle: Büyükçekmece Göl Mevkii, M.Yeşilgül Cad. Pelican Hill Batı Mahal Malikaneleri 34500 Büyükçekmece – İSTANBUL.
BatıMahal İletişim:
Batımahal adres: Büyükçekmece Göl Mevkii. M. Yeşikgül Cad. Pelikan Hill Batı Mahal Malikaneleri Büyükçekmece, İstanbul
0212 886 19 00 / www.batimahal.com

"Batımahal villaları" Başlıklı Haberin Galerisi

Batımahal villaları

Batımahal villaları

Batımahal villaları

Batımahal villaları

Proje Bilgisi: Batımahal