BatıMahal'in örnek villası hazır

Büyükçekmece Göl Vadisi'nde inşa edilen BatıMahal projesinin örnek villasında hazırlıklar tamamlandı. Proje, 400 dönümlük arazi içerisinde yer alan 150 özel villadan oluşuyor

BatıMahal'in örnek villası hazır

Büyükçekmece Göl Vadisi'nde hayata geçirilen BatıMahal projesinde örnek daireler hazırlanarak ziyaretçilerin beğenisine sunulmaya başlandı. 1.700-3.500 metrekare arasında değişen geniş müstakil bahçelerden oluşan toplam 150 villalık BatıMahal projesi, toplamda 400 dönümlük bir arazi üzerinde hayata geçiriliyor. 

Üç farklı villa tipi BatıMahal'de
Katie, Jasmine ve Ilaria olmak üzere üç farklı villa modeli içeren BatıMahal projesinde Katie modelinin net genişliği 339 metrekare, Jasmine modelinin net genişliği 362 metrekare ve Ilaria modelinin net genişliği ise 438 metrekare düzeyinde. Yüksek tavanlı ve özel tasarım mimarisiyle hacimsel açıdan da özel bir görünüm sergileyen MatıMahal villalarında geleri tavan yüksekliği 7.2 metreyi buluyor. 

BatıMahal'in örnek villası hazır

Malikane konforu BatıMahal'de
Katie, Jasmine ve Ilaria'da net s alon salomanje büyüklükleri ise sırasıyla 120, 130 ve 154 metrekare düzeyinde yer alıyor. Salon konumlandırmalarında aydınlığa özel önem verilirken, bu yaşam birimleri bahçe ile bağlantılı ve havuz yönüne doğru bağlantı sunuyor. 45 metrekare ile 60 metrekare arasında değişen ve bahçe ile bütünleşmiş günlük yaşam alanları da içeren projede, genç odaları ise süit tazda tasarlanıyor. 

BatıMahal'in örnek villası hazır

BatıMahal projesi nerede?
Yalçınlar Group imzasını taşıyan BatıMahal projesi Büyükçekmece Göl Vadisi'nde konumlandırılıyor. 62 metrekare havuz ve 118 metrekare havuz terasını da içeren proje, Türkiye'nin önde gelen eğitim ve sağlık kurumlarının yanı sıra, AVM ve marketlere de oldukça yakın bir konumda yer alıyor. PRoje, 10 kolje, alti özel hastane, yedi AVM ve üç üniversiteye oldukça yakın bir konumda, TEM'e 5 dakika ve Mahmutbey gişelerine ise 10 dakika mesafede bulunuyor. Projenin Yeşilköy'e ve yeni havalimanına uzaklığı ise 20 dakika. 
 

Firma Bilgisi: Yalçınlar Group
Proje Bilgisi: Batımahal