Batımat Fuarı'nda Aspen rüzgarı esti

BATIMAT fuarında özellikle metal asma tavan alanında geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle yer alan Aspen, hem ziyaretçilerin hem de sektörün ilgi odağı oldu

Batımat Fuarı'nda Aspen rüzgarı esti

14 Kasım 2013 / emlakwebtv
4 – 8 Kasım tarihleri arasında Paris’te gerçekleştirilen BATIMAT fuarı, dünya yapı sektörünün en önde gelenlerini ağırladı. Aspen Yapı ve Zemin A.Ş.’nin de yer aldığı organizasyona 140’a yakın ülkeden ziyaretçiler akın etti. Fuarda özellikle metal asma tavan alanında geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle yer alan Aspen, hem ziyaretçilerin hem de sektörün ilgi odağı oldu. Geleceğe yön verecek vizyoner ürünleriyle büyük ilgi toplayan Aspen standı, Türk mühendisliğinin üst düzey ürünlerini dünya vitrinine çıkardı.

Gündoğdu: “BATIMAT fuarında ülkemizi güçlü biçimde temsil etmekten mutluluk duyduk”
Aspen Yapı ve Zemin A.Ş.’nin Genel Müdürü Ertuğrul Gündoğdu konuyla ilgili olarak; “Tüm dünyanın gözünün üstünde olduğu BATIMAT fuarında ülkemizi güçlü biçimde temsil etmekten mutluluk duyduk. Organizasyonda sektörden önemli firmalar ve ziyaretçilerle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduk. Büyümekte olan ihracatımızı daha da geliştirmek üzere yakın zamanda 7 milyon TL’lik ek bir yatırım yapmıştık. Bu yatırımın gücü ve BATIMAT’ta sektörün liderleriyle kurduğumuz yakın ilişkiler odağında, ihracatımızı daha da artıracak ve liderliğimizi perçinleyecek stratejik yol haritamız üzerinde ilerliyoruz” şeklinde görüşlerini belirtti.